2737
2734

سلام دنبال یسری آهنگ باحالم 

خودم آهنگ (از عشق بگو ) رضا بهرام. رو دانلود کردم خیلیییی خوبه 

آهنگ جدید پیشنهاد بدید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

من هم ایرانی گوش میدم هم ترکی

آخرین آهنگی که دان کردم بابک جهانبخش آهنگ ای وای

و ۲تا آهنگ ترکی باحال بود

دوست جونیای با سلیقه😍من بدلیجات وکلی کارهای نمدی فانتزی وپادری وگیفت و...درست میکنم.برای دیدن کارها به کانالم سربزنین لطفاoshida_gallery ویابهم پیام بدین.ممنونم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خبر ها زیادند ... خبر ها شگفتند ... از اون عاشقایی ... که حاجت گرفتن

جدید نیس ولی به شدت آرومم کرد 

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2738
من هم ایرانی گوش میدم هم ترکی آخرین آهنگی که دان کردم بابک جهانبخش آهنگ ای وای و ۲تا آهنگ ترکی باح ...

ممنون

بابک جهانبخش هم دوست دارم (تو همونی که ) رو تازه ازش دانلود کردم 😍

اسم آهنگهای ترکی و خواننده لطفا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
آهنگ خانم گل که اسی تو شب جمعه خوند خیلی عالی بود دانلودش کردم عسیسم

👌😍 حتما گوش میدم قلبونت

دخترم دنیای منه. علیرضا بیرانوند.

فوتبالیسته ؟؟ 

خبر ها زیادند ... خبر ها شگفتند ... از اون عاشقایی ... که حاجت گرفتن جدید نیس ولی به شدت آرومم ک ...

😍😍

خواننده و اسم آهنگ و بگو برم دانلود کنم

آهنگ عروسی که میشه از شماعی زاده 😎

جون جون اونو ادم دلش میخواد قر بده 😝

2706