2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که از رشتم لذت میبرم منتها چون از هرگونه شانس بی بهره ام بهترین رشته ای که بهترین بازار کار رو هم داره میخوندن باز کار پیدا نمیکردم و اوضام همین بود
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2456
بچه ها من خودم لیسانس دارم از یه رشته دیگه. به نظرتون با رفتن کلاسای بیرون می تونم ارشد کامپیوتر و یا معماری قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ارزش داره این رشته ها بدون داشتن لیسانسشون؟؟؟؟؟؟؟؟
آره عزیزم 3 ماه تابستون تو اوج گرما خونه ای، 15 روز عید خونه ای. 2 بعد از ظهر خونه ای بچت غذای گرم می خوره، زیر آب زنی اونجور که تو سازمان های دیگه بین کارمند ها هست تو دبیرا نیست، هر روز هم سرکارنمیری... در مجموع خوبه
2714
چرا ارزش نداره! اگه تواناییش رو داشته باشی خیلی هم خوبه. اگه کامپیوتر بخوای بخونی باید فعال باشی چون رشته ای هستش که توش خیلی باید آپ تو دیت باشی یه روز شبکه تو بورسه یه روز.... کلا هر رشته ای می خونی اگه می خوای کار کنی باید توش مهارت پیدا کنی من دوستی دارم آزاد کامپیوتر خونده هیچی بلد نیست میگه جایی نمی گم رشتم چیه آبروم میره یکی هم هست وارده و توانا به خودت بستگی داره
کامپیوتر و معماری
البته استرس بالایی داره
خودم کامپیوتر خوندم
راضیم کارم مرتبط با رشتمه
منم موافقم بهترین کار برای خانم ها معلمیه
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
راستش من با فوق لیسانس مهندسی مواد میگم هیچ کدوووم...........تا حدودی معماری همین.............واقعا پشیمونم و می خوام آتلیه عکس بزنم با وجود این مدرک...........کاری که زمانش دست خودم باشه واقعا بچه آسیب میبینه با این فشار کاری.......
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2706