2737
2734
با 12 سال سابقه کار در یکی از رشته های مهندسی که نسبتا زنانه تر از بقیه است، شدیدا از انتخابم پشیمانم. حالا که بچه توی زندگی ام اومده این رو می فهمم که ما زنها برای این کار ساخته نشده ایم. یا اگر بخواهیم انجام بدهیم بایدقید زندگی شوهر و بچه را بزنیم. توی همه همکاراهام اونهایی که همسر وکیل و دکتر و معلم و ... دارند از من خیلی موفق ترند. ساعتهای بسیار طولانی دور بودن از بچه باعث شده یک بچه بسیار مضطرب حاصل شود که معلوم نیست چطوری باید دوباره درستش کنم. برای نگهداریش شدیدا عذاب وجدان دارم. به نظر من تنها رشته ای که شاید شاید یک کمی کارش دست خودت باشه فقط معماریه. اونهم به شرطی که برای خودت کار کنی و نخواهی زندگی کارمندی بکنی.

ضمنا می تونی هم تا رده های بالا بخونی و استاد دانشگاه شی. اونهم تا حدی قابل قبوله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من هیچکدوم...الان به این نتیجه رسیدم که معلمی بهترین شغل واسه خانوماست.....هر روز نیست کارشون....ساعت کاریشون کمه....یک عالمه هم تعطیلی دارن....
ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!
2738
اتفاقا مهندس کامپیوتر دوروبرم زیاده تنها مشکلشون ساعت کار طولانیه! بیشتر به روحیات فرد بستگی داره من زن داییم مهندس مکانیکه 30 سالم کار کرد هیچ مشکلی هم نداشت بعد بازنشستگیشم دوباره رفت سر کار
من وقتی انتخاب رشته می کردم مامانم می گفت تربیت معلم بزن هممون می گفتیم رتبم خوب شده برم تربیت معلم؟؟؟؟
رفتم مهندسی برق!
درسمو تموم کردم رفتم سر کار دیدم اگه بخوام اینطوری کار کنم باید تا ابد مجرد بمونم یا یه زندگی نصفه نیمه رو تجربه کنم!
الان بوتیک دارم اما اگه برگردم به عقب حتماااااااااااااااااااااااا حرف مامانمو رو چشم میذارم

2706