2726
عنوان

تخمدانِ ضعیف😕😟😦

391 بازدید | 34 پست

سلام😊

من پریودیم خیییلی نامنظمه

یعنی الان دوماهه پریود نشدم

از اولم همینطور بودم

دکتر رفتم، برام دارو نوشت واسه چهار ماه

اون چهار ماه خوب بودم اما داروهارو که قطع کردم دوباره مث قبل شدم

الان واسه بعد از ازدواج و بچه داری میترسم

کسی اینطوری بوده؟؟

دوستای اینجا شاید بتونن کمک کنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1494508/ویتاگنوس-یا-آگنوگل?postId=65546374

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره عزیزم من اینطوری بودم شاید گاهی تا دوسال نمیشدم ، دیگه از قبل ازدواج نا امید بودم برای بچه دار شدن حتی تو جلسه خواستگاری به شوهرم گفتم مشکل دارم احتمال داره نی نی دار نشیم ، قبل ازدواج دم نوش رازیانه زیاد خوردم گاهی پریود میشدم ولی بعد ازدواج احساس میکنم چون شوهرم منو خیلی خوب به ارگاسم میرسونه هرمون هام تنظیم شدن و مرتب البته ۳۵ روزه پریود میشدم ، بازم حامله نمیشدم تا اینکه فهمیدیم مشکل از شوهرمه و واریکوسل داره ، هیچی به کل نا امید شدیم ولی الان یهویی مثل معجزه حامله شدم بدون اقدام خاصی مثل IVF

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
میگن با تغذیه ی درست حل میشه لطفا اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه

بله میشه عزیز

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
بعضی ها مجبورن برا کلی مساله سلامتی هرروز قرص بخورن مگه دست خود آدمه که بدت بیاد خوشت بیاد

آخه آدم تا کی میتونه هی قرص بخوره

از اینکه فقط با قرص پریود بشم بدم میاد

دوس دارم دائمی باشه خوب شدنم

آره عزیزم من اینطوری بودم شاید گاهی تا دوسال نمیشدم ، دیگه از قبل ازدواج نا امید بودم برای بچه دار ش ...

آخی عزیزم

خدا نی نیتون رو حفظ کنه😍

منم وقتی رازیانه میخورم بهتره پریودیم

2706