2737
2734
عنوان

نعمتیک که از دست رفته ....😔

795 بازدید | 20 پست

دیگه دارم داغون میشم ....یه تصادف بد داشتم.

باید شکر کنم که در کنار فرزندم و همسرم هستم و فرزند در شکمم سالمه. .......ولی کلی آسیب دیدم .که خیلیاش درمان نمیشه. 😢😢😢

یکیش خیلی اذیتم میکنه. اصلا فکر نمیکردم این نعمتی که خداوند به آدم داده ....چقدر لذت بخش بوده.....و به چشم نمیومده. 

حس چشایی و بویایی ام رو از دست دادم.خیلی سخته.😭😭😭

مخصوصا چشایی.باردارم کلی هوس میاد تو ذهنم ولی وقتی بهش میرسم هیچ طعمی حس نمیکنم. خیلی زجر آوره

قدر نعمت ها تون رو بدونید...منم دعا کنید🙏🙏🙏

خدایا شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ضربه به سرت خورده عزیزم؟؟؟

یه بافتی از مغز شاید صدمه دیده و به مرور زمان ترمیم میشه انشالله و خوب میشی و دوباره بوی گل ها و طعم غذاها رو میتونی بچشی

ام یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

عزیزم متاسفم‌. واقعا دلم گرفتمخصوصا بخاطر اینکه بارداری و دلت میخواد طعم و بوی غذاها رو متوجه بشی. 

چطوری از دست دادی ؟ ضربه به سرت وارد شده ؟ 😔 میدونم خاطراتت برات تداعی میشه و اذیت میشی. واقعا شرمند. ولی خیلی برام مهمه که چجوری این اتفاق میفته که این حس رو از دست میدن ؟

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
ضربه به سرت خورده عزیزم؟؟؟ یه بافتی از مغز شاید صدمه دیده و به مرور زمان ترمیم میشه انشالله و خوب م ...

ممنون انشاءالله. ...بله کلی آسیب جدی دیده صورتم.

خدایا شکرت...
فقط یه چیزی عمه من هم این مشکل رو مادرزادی داره مادرم میگه چند بار گاز باز بوده نفهمیده خیلی مواظب ب ...

بله .منم کلی غذا سوزندم. ولی گازی که دارم در نبود شعله... اتوماتیک خاموش میشه.

خدایا شکرت...
عزیزم متاسفم‌. واقعا دلم گرفتمخصوصا بخاطر اینکه بارداری و دلت میخواد طعم و بوی غذاها رو متوجه بشی.&n ...

یه تصادف بد.... که همسرم به علت خواب آلودگی به یه ماشین سنگین برخورد میکنه .و سمت من کامل میره زیر ماشین.البته معجزه بود زنده موندنم. ولی خب خیلی آسیب هم دیدم .که همه اینها رو زایمانی که در پیش دارم کمی برام قابل تحمل میکنه😌

خدایا شکرت...
2706