2410
2553
عنوان

مامانایی که سر بچشون داد میزنن و کنترل ندارن بیایین...

| مشاهده متن کامل بحث + 20409 بازدید | 80 پست
عزیزم من اخلاقم خوبه ولی اگه منو عصبانی کنن بخدا مثل یزید میشم خدایش تواین سه سال که ازدواج کردم خیل ...

حق داری عزیزم که ناراحت بشی کار بدی کرده شوهرت ولی سعی کن رو اعصابت کار کنی گل گاو زبون بخورداصلا فک کن کاراشو نمیبینی کار بدی کرد اونجا رو ترک کن سخته مسفهمم 

تو حرف راحته اما سعی کنی میشه از عذاب وجدان بهتره

مادر خودشون کجاست؟

متاسفانه همه رو نامادری یکم قضاوت دارن یارو بچه خودشو بزنه چیزی نمیگن ولی اگه نامادری بزنه هزار جور حرفه میدونم اون فشارم تحمل میکنی ولی اینو بدون بنظر من جات فراتر از بهشته خیلی ثواب میکنی مخصوصا ک بچه مشکل هم داره اینو یه موهبت خدایی بدون ذهنیتتو عوض کنی بهتر با قضیه کنار میای

حق داری عزیزم که ناراحت بشی کار بدی کرده شوهرت ولی سعی کن رو اعصابت کار کنی گل گاو زبون بخورداصلا فک ...

ببخشید دستم خورد میخاستم پیام بدم یه دفعه لغو خورد بخدا خیلی خسته شدم مادرشون فوت شده من الان خودم هم یه دختر ده ماهه دارم وشانس گندم دوباره الان حامله ام خیلی اوضام بهم ریخته اصلا شوهرم منو درک نمیکنه باور میکنی وقت نمیکنم 2 رکعت نماز بخونم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترساندن بچه از پلیس اصلا ایده خوبی نیست، بچه باید بدونه اگه زمانی گم شد یا کمک لازم داشت و بزرگتر باهاش نبود بهتره از پلیس کمک بگیره . 

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷
2720
ترساندن بچه از پلیس اصلا ایده خوبی نیست، بچه باید بدونه اگه زمانی گم شد یا کمک لازم داشت و بزرگتر با ...

من ار پلیس نترسوندمش اتفاقا بهش گفتم چون خواهرتو دوس نداری و نمیخوای میدیم پلیس اونا مهربونن ازش مواظبت میکنن بالاخره اون روزام خوب یا بد گذشت الان پسرم بزرگ شده گاهی همینارو تعریف میکنم کلی میخندیم خواهرشم کلی کیف میکنه