2726

من یادم نمیاد اذیتتون کرده باشم...همیشه وقتی هرکدوم هدفتونو بهم میگفتین من هیچ کلمه ی منفی ای روی زبونم نمیومد که شماها خیلی وقته عزمتونو جزم کردین بگین تو لایق رشته ی خوب نیستی و نمیتــــــــــــــــــــونی...!

همیشه واسه بچه های شهدا و جانباز احترام قائل بودم چون میدونستم حقشونه و باباشون اذیت شدن و بعد سختی کشیدنشون بچه هاشون لایق آرامشن اما وقتی یکی میاد میگه فلانی رتبه۷۰۰شده البته اون۵۴درصدسهمیه داره امـــا تــــــــــــــو پشت چشم برای من نازک میکنی و میگی نخیر به این چیزا نیس و خودش تلاش کرده...

وقتی میگی برو دانشگاه دیگه،تمومش کن،آخرش میری دانشگاه پیامنور فلان شهر...

وقتی زنگ میزنی میگی دختر من رشتش ادبیات بود و رتبش شد۳۰۰۰و تربیت معلم میره،و بازهم شروع میکنی به تخریب رشته ی تجربی و علایق من...

وقتی میگی بسه دیگه متولد۷۷هستی و الان باید شوهر کرده باشی...

من میخندم،من همیشه خندیدم،اما این سوزشی که به قلبم میندازین،این جراحتی که روی قلبم ایجاد میکنین منو ناراحت میکنه...دلتونو نشکوندم چرا اینقدر اذیتم میکنین...

اشکالی نداره...اما من هرقطره ی اشکی که بخاطر حرفاتون میریزم به خدا میگم باهاتون حساب نکنه...

#درد‌دل

منم متولد ۷۶ ام بیخیال باش

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

فدا سرت گلم بدار هرچی میخوان بگن 

با پشتکار و روحیه مطمعنم که ب خواستت میرسی😍

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم قوی باش بیخیال حرف همه اینجور حرفا رو همه ما دختر یکبارم شده باشه شنیدیم

دل قوی دار

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2728
منم متولد ۷۶ ام بیخیال باش

منم ۷۴ ام😅 از هر دوتون بزرگترم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

عزیزم برات مهم نباشه ادما زود قضاوت میکنند زود دل میشکنن زبونشون نیش دارمیشه همین سایت مجازی کلی فحشو .....هست توقعی نباید داشت کاش شعورهمه اونقدرزیاد بشه ک بفهمن دل نشکنن شماراه خودتو برو موفق باشی منم مث شمام اما مهم نیست برام 

👑یک زن اگر زن باشد ملکه است👑
منم ۷۴ ام😅 از هر دوتون بزرگترم

😘

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
😘

😍💖😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنکور داری؟

دادم و ...دم😁😅

2706