2737
2734
عنوان

ختنه

697 بازدید | 49 پست

سلام به همه ی دوستان اهل کرمان. دنبال یک دکتر خیلی خوب برای ختنه میگردم. یه پسر ۱۲ ساله دارم که تا الان بخاطر ترس های موهوی ختنه اش نکردم. هردکتری میبرم میگن تو این سن فقط و فقط اتاق عمل و جراحی انجام میشه. امکان اینکه برم تهران هم ندارم. از دوستان خوب کرمانی ممنون میشم یک دکتر خوب برای ختنه به من معرفی کنید. دعاگوی همه ی شما عزیزان هستم.

همون دکترا که گفتن بیهوشی دیگه.

بخاطر پول بیچاره رو ناقص نکنید

سهل انگاری شما بوده که تو نوزادی اقدام نکردید.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این سن بدون بیهوشی شدنی نیست. اگرم بشه خیلی وحشیانه ست و عوارض عمیقی خواهد داشت. یا انجام ندین اصلا یا فقط با بیهوشی. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
2731

سلام و تبریک سال نو

خانم نیستم(افشین)

خیلی واجب شد که مجبور شدم تو این محیط که معمولا خانم ها هستن باشم

من یه مشکلی دارم که کمک به راهنمایی دارم

مطمئن باشید اگه نشکلم حل شه بی جواب نمیذارم

ممنون میشم

2738

سلام و تبریک سال نو.عذر میخام از همه تون .من یه مشکل واسم میش اومده راهنمایی میخام.در حد هم فکری هستش.کسی کمکم کنه باور بفرمایید چند برابر تصورش جبران میکنم.افشین هستم.بعد اینکه مشکلم حل شه از اینجا انصراف میدم.ممنونم

2706