2726
سلام من انجام دادم  قبل از انتقال سونو انجام دادن و قبلش هم عكس رنگي  سونو در حد چند ثان ...

ممنون عزیزم که جواب دادین، من عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشت، حالا گفتن احتمالا پولیپ داری باید بری سونوی هیسترو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم که جواب دادین، من عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشت، حالا گفتن احتمالا پولیپ داری باید بری سو ...

خواهش ميكنم عزيزم 

نترس سونو خيلي دردناك نيست پوليپ هم عملش راحته البته جاي مطمئن برو 

انشالله كه چيزي نيست 

2728

عزیزم شما انحام دادین درد نداشتی ؟

کجا انجام دادین 

به منم گفتن که سونو هیسترو بدم ،دیروز که ۴ قاعدگی رفتم پیش دکتر برای سونو واژینال گفت معلوم نیست پولیپه یا میون ،گفت سونو هیسترو بدم و با دکتر دیگه مشورت کنم 

بیمارستان صارم پیش دکتر هما بهرامی رو معرفی کرد 

یا هر دکتر دیگه 

شما پیش کی رفتید ؟

عزیزم شما انحام دادین درد نداشتی ؟ کجا انجام دادین  به منم گفتن که سونو هیسترو بدم ،دیروز که ...

عزیز من پیش پورمطرود رفتم تو صارم، ولی خود دکتر زنان که سونو هیسترو نمیکنه، باید بری بخش رادیولوژی وقت بگیری، دکتر اون قسمت فرق داره، دردم نداشت، چون عکس رنگی من گرفته بودم فکر کردم مثل اونه ولی اصلا درد نداشت

عزیز من پیش پورمطرود رفتم تو صارم، ولی خود دکتر زنان که سونو هیسترو نمیکنه، باید بری بخش رادیولوژی و ...

باید وقت بگیرم ؟

من امروز روز پنجممه کی باید برم برای سونو 

عزیزم ببخشید هزینه اش چقدر شد 

از دکترت راضی بودی ؟

همونجا عمل کردی 

ببخشید چقدر سوال شد 🙈🙈🙈

مرسی از پاسخت😘😘😘😘😘😘

باید وقت بگیرم ؟ من امروز روز پنجممه کی باید برم برای سونو  عزیزم ببخشید هزینه اش چقدر شد&nbs ...

از نت شماره صارمو پیدا کن زنگ بزن قسمت رادیولوژی وقت بگیر، خودشون میگن چندم بیای، به من گفت هشتم پریودت بیا، تازه قبلشم باید چک کنی عفونت نداشته باشی، من از دکترم راضی بودم، امیدوارم تو ام موفق باشی، هزینه ی هیستروسکوپی ام فقط باشه من نمیدونم، من با لاپارا شد 6 تومن، شاید فقط هیسترو باشه حدود 2 تا 3 تومن بشه

2706