2703
2553

سلام دوستان خوبم 

من از پارسال تا الان چهار بار باردار شدم که دو بارش سقط شد و یه بارم بارداری شیمیایی بود و الانم به لطف خدا باردارم از همه شما عزیزان عاجزانه التماس دعا دارم برام دعا کنید خدا این نی نی رو سالم قسمتم کنه 

میگن دعای دیگران در حقت قبوله منم از خدا میخوام که هرچی ازش می خوایین وهر حاجتی دارین برآورده کنه امین😍😍

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
ایشالا فدات شم.ایشالا.دارم به نی نی شیر میدم دعات کردم.ایشالا تاپیک بعدیتو ببینم داری میگی این نی نی ...

خیلی ممنون عزیزم خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه انشالله

از طرف من ببوسش😍😍

ممنون انشالله عاقبت بخیر بشی

سلام خوبی خانمی ببخشید علت سقط هاتون چی بود فهمیدید 

عکس رنگی هم رفتی مشکل داشتی؟؟؟ 

من دوبار بارداری شیمیایی داشتم میترسم برم عکس رنگی 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام خوبی خانمی ببخشید علت سقط هاتون چی بود فهمیدید  عکس رنگی هم رفتی مشکل داشتی؟؟؟  من ...

سلام عزیزم 

علت سقط ها رو نفهمیدم ولی این بارداریم موفق بود خدا رو شکر الانم پسرم یک سال و پنج ماهشه و دوباره نا خواسته باردارم 

عکس رنگی هم تا حالا ندادم 

شمام انشالله باردار میشید و بچه دار 

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته قربون حکمتش

خیلی ممنون عزیزم منم برات دعا میکنم😘

شما عکس رنگی ننداختید بعد سقط آتون؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام عزیزم  علت سقط ها رو نفهمیدم ولی این بارداریم موفق بود خدا رو شکر الانم پسرم یک سال و پنج ...

وای چه خوب خدا حفظ کنه واسه من دعا کن 😭😭😭

سلام عزیزم  علت سقط ها رو نفهمیدم ولی این بارداریم موفق بود خدا رو شکر الانم پسرم یک سال و پنج ...

سلام ببخشید خانمی بعد که بی بی چک مثبت شد آسپرین رو ادامه دادید؟؟؟؟ 

2706