2733
2739
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126282 بازدید | 2986 پست

عزيزم نگران نباش

ايشالله كه خوبه

اگه منظورت از درصد زنده بودن صفر

همون مرفولوژي صفر

گاهي اسپرم ها از لحاظ شكل ظاهري سالم نيستن و مرفو صفر ولي همون اسپرم هاي ناسالم خودشونو به تخمك ميرسونن و بارداري رخ ميده اما سقط ميشه

جنتي فقط ازمايش مركز ابن سينا را قبول داره

كه نميدونم بدون نسخه انجام ميدن يا نه

بده يه دكتر واست بنويسع ازمايش dfi را

بعد بايد بري مركز ابن سينا ازمايش بدي

با حوابش بري پيش جنتي

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
عزيزم نگران نباش ايشالله كه خوبه اگه منظورت از درصد زنده بودن صفر همون مرفولوژي صفر گا ...

نه منظورم از زنده بودن مرفولوژی نیست تو ازمایش دوتا فاکتور یکی vitality ک باید بالای ۵۸ باشه واسه ما صفره یکی هم نرمال اسپرم که باید بالا ۴ باشه واسه ما بازم صفره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم نگران نباش ايشالله كه خوبه اگه منظورت از درصد زنده بودن صفر همون مرفولوژي صفر گا ...

ینی  نمیشه زنگ بزنم مرکز روزی ک جنتی باشه برم ؟ باید ازمایش رو ابن سینا بدم بعد برم مطبش؟

من ۳۰ سالمه.شش ساله درگیر این موضوع هستیم دیگه داغون شدیم هردومون.همسر منم آدم خیلی خوبیه.به خانواده ...

سلام.

منم dfiهمسرم ۴۷ هست.تازه چند روز فهمیدیم.خواستم ببینم شما برا درمان چکار کردید؟

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
2728

عزيزان تو اين يكو سال ونيم كه اين تاپيك هست

ما به ابن نتيجه رسيديم

كه داروهاي جنتي يعني امپول سينال بيشترين تاثير  را روي dfi داشته

ولي ازمابشdfi مركز رويان خيلي دقيق تره

پس اول بايد ابن سينا ازمايش بدين

چون فقط ازمايش ابن سينا را قبول داره بعد برين پيش جنتي حدود پنجاه روز دارو مصرف كنه همسرتون

دفعه دوم دوباره ابن سينا ازمايش بدين اگه نيومده بود پايين دوباره برين پيشش

واي اگه اومده بود پايين رويان هم ازمابش بدين واسه اطمينان بعد اقدام كنين

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
عزيزان تو اين يكو سال ونيم كه اين تاپيك هست ما به ابن نتيجه رسيديم كه داروهاي جنتي يعني امپول سينا ...

ممنون از راهنماییتون.

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
عزيزان تو اين يكو سال ونيم كه اين تاپيك هست ما به ابن نتيجه رسيديم كه داروهاي جنتي يعني امپول سينا ...

مرسی ...من جواب ازمایش رو گرفتم dfi ۲۶ تو رنج آزمایشگاه نوشته زیر ۳۰ نرماله ...حالا جنتی ب نظر شما بریم؟ 

عزيزم نميدونم روش اندازه گيري ازمايشگاهي كه دادين چيه

روششون scsa است؟؟

2738
عزيزم نميدونم روش اندازه گيري ازمايشگاهي كه دادين چيه روششون scsa است؟؟

نمیدونم چیه چیزیم تو برگه ندیدم فقط ب درصد نوشته ۲۶ درصد الانم خونه نیستم ک نگاهش کنم با دقت ببینم آیا نوشته یا نه ولی روش ها دقت اندازهگیریشون   خیلی فرق داره ؟

نه من دوتا میکرو ناموفق داشتم شوهرم خیلی ضعیفه. خودمم یکم مشکل انعقادی دارم. باید آسپرین و هپارین م ...

من هم دقیقا همین مشکلات رو دارم و میرفتم دکترای ناباروری صارم که خیلی راضی نیستم و میخوام دکترمو عوض کنم. شما از رویان راضی نبودی؟

خدایا ممنونم ازت.. خودت ازمون محافظت کن
عزیزم بنظرت بچه اول من که جهش ژنتیکی داشت بخاطر همین اسپرم بوده؟متخصص ژنتیک میگه ربطی نداره ولی نمید ...

عزیزم شما به اندازه کافی اذیت شدی . من پزشک نیستم ولی میدونم پزشکی کلا مثل ریاضی نیست بگن مشکل دقیقا چی بوده ؟ فامیل نیستید احیانا ؟ خودت و همسرت آزمایش ژنتیک mtfhr دادین؟dfi همسرت باشه یا نباشه .همسرت باید ویتامین های مربوط به dfi بخوره . یعنی c دوز بالا . ویتامین e و ویتامین های مربوط به تقویت اسپرم .هرمونی هم دکتر جنتی رو بخون . از نظر من سقط دومت حتما dfi همسرت بوده ولی اولی بعید میدونم . هر چند شکستگی dfi نسبی هست . یعنی تخمک جوان و خیلی سالم میتونه شکستگی کم اسپرم رو ترمیم کنه و تو حامله بشی و بچه هم بدنیا بیاد .هیچ آدمی تو دنیا با ژن های 100 درصد سالم بدنیا نمیاد . اخیرا مقاله ای میخوندم میگفت مردهای پیر با زن های جوان ازدواج نکنند چون احتمال بچه اوتیسم زیاد میشه . چون تخمک زن جوان اسپرم معیوب رو ترمیم میکنه و حامله میشی ولی ..... 

تو کلینیک و هم توی مقاله ها می نویسن که سن مرد بیشتر از زن حساسه . چون مال زن صفر و یک هست .ولی مرد نه . در کل اسپرم سالم دقیقا 50 درصد در بارداری فول ترم یعنی کامل اثر داره . 

کلا هم بگم این آزمایش dfi خیلی هم قابل اتکا نیست ها. دقیقش باید اسپرم سه روزه باشه . نه یک هفته تخلیه نشه بره بده . 

آخرین تحقیقات منم میگه : بهترین راه برای dfi پایین ، بیشتر از ویتامین ها آمیزش هر روز یا حداکثر یک روز در میان هست . Ivf خواستی بکنی از بیضه بگیر . 

یا کلا صبر کن پایین بیاد . ولی تا پایین نیومده اقدام نکن . آسیب میبینی 

عزیزم شما به اندازه کافی اذیت شدی . من پزشک نیستم ولی میدونم پزشکی کلا مثل ریاضی نیست بگن مشکل دقیقا ...

عزیزم ممنونم از توضیحت،اختلاف سنیه منو شوهرم زیاد نیست،من ۳۰ سالمه شوهرم ۳۶،چیزی که بیشتر دنبالشم دلیل بالا رفتن dfi هست،شوهرم قبلا واریکوسل داشته و ۱۰ سال پیش عمل کرده،الان تعداد و تحرک اسپرمش خوبه ولی نمیدونم چراdfiبالاست،سبک زندگیمونم خوبه سیگار و کار سخت و اینا نداریم

2706