2737
2734
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126233 بازدید | 2986 پست
ممنون عزیزم استرادیول خارجی میگیرم ولی رازیانه میترسم هم گرمه هم زیاد هورمونیه سرچ کردم میگفتن نشاست ...

رازیانه باعث میشه ضخامت اندومترت بره بالا...قبل از انتقال باید گرمی بخوری بد از انتقال نشاسته و حتما روزی یه قاچ آناناس

ما فقط باید میکرو کنیم تحرک آ ۵ تحرک بی ۳۵ مرفولوژی هم ۲ درصد نرمال ۹۸ درصد اب نرمال هستن

پس چرا نيستي😢😢

همه چي خوبه ايشالله💞

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر منم همه ي مراكز ناباروري ايران باهم در ارتباط هستن

اگه چيز جديدي باشه كه شانسو ببره بالا 

حتما همه مراكز تو دستور كارشون قرارش ميدن

چيزي كه هست انتخاب اسپرم سالمه

كه دكتر ما ميگفت بعد از شست و شو ،چشمي اين كارو انجام ميدن كه تبحر ميخواد

به نظر من اون قسمتشم  خواست خداست و شانست

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

شوهر من بهم گير داده بذار برم پيش جنتي

منم بهش ميگم هر جور راحتي ولي فكر نكنم با اون جواب ازمايش دارويي بهت بده

ميگه بذار اصفهانم برم ازمايش بدم😢

طفلي خيلي از سقط چشم ترس شده و استرس داره

الهي بميرم چقدر ماها گناه داريم

بچه ميبينه دلش ضعف ميره

2731

اما هيچ بچه اي بعل نميكنه ميگه احساسم بد ميشه كه چرا من ندارم😢

پس چرا نيستي😢😢 همه چي خوبه ايشالله💞

سلام عزیزم والا نه زیاد ما فقط ۵ تا جنین درست شد برامون که متوسط بودن همون ها رو انتقال دادن جنین فریز هم نداریم دکتر جنین جناس گفت اسپرم ها خوب نیستن من خیلی خوب بودم تخمک خوب داشتم  اما اسپرم ها خوب نبوده دکترم گفت حیفه اون همه تخمک خوب گفت دیگه نمی دونه چیکار کنه برامون امادمن سعی می کنم امیدوار و مثبت باشه چون همسرم خیلی ناراحته همش بهش روحیه میدم و سعی می کنم به جنین هام حس خوب بدم منتظر جواب آزمایشمم هستم اگر هم نشد احتمالا برای ادامه میریم ابن سینا به نظرم اونها برای مردان دقتشون بالاتره دعا کنید عزیزان

سلام عزیزم والا نه زیاد ما فقط ۵ تا جنین درست شد برامون که متوسط بودن همون ها رو انتقال دادن جنین فر ...

عزيزم ايشالله ايشالله كه ميشه و مامان ميشي

من نميفهمم چرا ميگن اسپرم ها خوب نبوده

ازمايش اسپرم شوهر من تو ابن سينا خيلي خيلي شبيه همسرت بوده

من سه بار با اين اسپرم طبيعي باردار شدم

مگه ابن سينا ميكرو نكردي؟؟؟؟؟كه ميگي ميري ابن سينا

2738

تازه دوستم تو ابن سينا با dfi ١٧ دو قلو باردار شد

تحرك صفر و مرفو يك بود

سلام عزیزم والا نه زیاد ما فقط ۵ تا جنین درست شد برامون که متوسط بودن همون ها رو انتقال دادن جنین فر ...

عزیزم منم خیلی ها رو دیدم که با جنین ضعیف باردار شدن اصلا فکرش نباش مهم dna اسپرمه که اومده باشه پایین.dfi   چند بوده قبل انتقال؟

به نظر منم همه ي مراكز ناباروري ايران باهم در ارتباط هستن اگه چيز جديدي باشه كه شانسو ببره بالا&nbs ...

واقعا هرچی خدا بخواد

برا من تو رویان طول کشید و گرنه الان خانم entezar فکر کنم به سه هفته نوشیده انتقال دادن براش

انشالله که نتیجه میگیره

كاربر انتظار دكترش جنتي بود

اما نميدونم رويان انجام داد يا ابن سينا

دیگه اگه خدایی ناکرده جواب نگیرم هم سراغ جنینهای فریزم  نمیرم و سیکل جدید رو تو شیراز یا اصفهان ...

ان شاالله همین دفعه نتیجه میگیری مثبت فکر کن.شما تلاشت رو کردی باقیش رو بسپر به خدا.

2706