2410
2553
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 125888 بازدید | 2986 پست
جدیدا dfi نداده ولی طبق قبلی ها و مدارکی که داشتم این نظر رو داد.آخرین بار ۸۷بود.با ذخیره ی ۱.۸ تا ا ...

چقدر سختی داریم

تقریبا تو اوناییکه میشناختم نازان با دکتر رفتن همشون نتیجه گرفتن ولی ما بدبخت پامون تهران اصفهان شیراز همه دکتری هست بی نتیجه 

جالبه برادرم هم سه ساله بچه گیرشون نمیاد و خانمش تنبلی تخمدان داره با وجودی که 22 سالشه تو سیکل ivf تخمک بالای 15 نداشته و کارش نشده

کلا بدشانسی به ما روی آورده و گرنه آشنای 40 سالمون 6 ماه عروسی کرده بارداره😧

شما میدونین هزینه ی جنین اهدایی چقدره؟شوهر منم مخالفه باید راضیش کنم😔

جنین یا اسپرم

جنین که فکر کنم تقریبا هزینش با تخمک اهدایی یکیه پارسال یکی دیدم تو اصفهان حرف 5 الی 6 میلیون بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما میدونین هزینه ی جنین اهدایی چقدره؟شوهر منم مخالفه باید راضیش کنم😔

نمیدونم چنده نه به جنین اهدایی فکر میکنم نه اوردن بچه از پرورشگاه.من خودم بیش تر از همسرم با اهدایی مخالف هستم فکر میکنم دارم به زور از خدا بچه میگیرم خدا اگه بخواد با همین اسپرم و تخمک معیوب هم به من فرزند سالمی میده من تلاشم رو کردم هر دکتر معروف تو زمینه ی نازایی بوده رفتم هرکاری بوده انجام دادم حتما قسمت نیست فعلا یا شاید هیچ وقت مادر بشم.خیلی سخته خیلی فقط کسی که درد من رو کشیده میدونه من چی میگم ولی چه میشه کرد باید زندگی کنم.همیشه سر نماز  از خدا میخوام اگه صلاح میدونه بهم فرزندی بده اگه نه بهم صبر بده که بتونم تحمل کنم.

2720
نمیدونم چنده نه به جنین اهدایی فکر میکنم نه اوردن بچه از پرورشگاه.من خودم بیش تر از همسرم با اهدایی ...

خدا مهربونه انشالله نگاهی هم به دل شکسته ی ما میندازه واقعا جز توکل بخدا دیگه کاری از دستمون برنمیاد من که واقعا داغون شدم تو این راه...۳۱ سالمه دیگه  سنمم کم کم میره بالا

نمیدونم چنده نه به جنین اهدایی فکر میکنم نه اوردن بچه از پرورشگاه.من خودم بیش تر از همسرم با اهدایی ...

دقیقا ولی بدون بچه هم سخته وقتی میبینی همه بچه دارن

من عمم بچه دار نشد الان بالای 60 سالشه همه یجوری نگاش میکنن خودش البته خرد نکرد خودشو ولی خیلی ناراحته 

همش نگرانم منم مثله عمم بشم😢

2714
۶ساله چشم انتظار هستم کلی سختی و درد رو تحمل کردم شاید روزی نتیجه بگیریم ولی چه فایده آخرش هم رویان ...

ایشالا که مادر میشی زود زود دکتره خیلی احمق بوده با طرز فکرش هیشکی از آینده خبر نداره

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
خیلی دلم چرک شد مخصوصا که امروز یه بچه مریض عقب افتاده دیدم خیلی ناراحتم کاش اصلا نمیخوندم انتقال م ...

عزیرم نبایدم سخت بگیری باورت میشه من مدت هاست اینجوری شدم،سپردم به خدا چکار کنیم دیگه چی از دست ما برمیاد 

بچه ها پستا رو خوندم خیلی متاسف و ناراحت شدم دلم گرفت بغض کردم ولی چه میشه کرد .....ببینید اینجا چند نفریم خیلیای دیگه هم هستن که شرایط ما رو دارن پس فقط ما تنها نیستیم ......بچه نداشتن خیلی سخته واقعا این انتظاری که من تو این چند سال کشیدم این همه راه  ها رورفتم تو بهتر سالای جووونیم اون غصه ها که خوردم اون اشکایی که بعد هر بار منفی من و سوهرم ریختیم اون بچه ای که گزاشتن تو ظرف درشو بستن دادن تو بیمارستان با دستای خودم گرفتم اوردمش هر کدوم ی تراژدی وحشتناک بود  ....ولی امروز به ی جایی رسیدم که میگم تا اونحا که میشد جنگیدم و چیزی کم نزاشتم منم 3 بار پانکچر شدم ای یو ای و 1 سیکل کنسل شدهاین اواخرم هی گفتن تخمدونات کوچیک شدن ذخیره داره ال میشه  و مشکلات مربوط به شوهرم ولی هیچ وقت نا امید نبودم هنوزم نیستم ولی نگاهم به مسیله بچه عوض شده نمیگم دیگه بهش فکر نمیکنم میکنم ولی زندگیمم دارم میکنم ....منم با اهدایی راستش کنار نمیام البته شاید الان شایدم هیچ وقت خصوصا اگه بخوام این کارو کنم که حرف مردم نباشه  ولی اگه برای دل خودمون و نیاز واقعی خودمون باشه خوبه اینکار ....بچه ها قرار نیست تا بفهمیم ی روش یا آمپول اومده زود سرخوش و شاد بشبم و با خوندن ی پیام امیدمون از دست بدیم  مکه ندیدین خانواده هایی رو که مثلا بعد 17 سال بچه دار شدن سالمم بوده از کجا معلوم مشکلشون همین دی اف ای نبوده اونموقع که این ازمایشا نبود ...من مطمئنم اگه قرار باشه خدا بده میده نخوادم که کاریش نمیشه کرد ما فقط با ارامش دعا کنیم کافیه اونم نه با اصرار 

بچه ها پستا رو خوندم خیلی متاسف و ناراحت شدم دلم گرفت بغض کردم ولی چه میشه کرد .....ببینید اینجا چند ...

دقیقا منم فکر میکنم اونایی که چندبار ivf ناموفق داشتن همین مشکل dna داشتن و بعد چندبار انتقال اوکی شده حتی یکی توسایتا میگفت بار دهم گرفته 

برا همین گاهی وقتا میگم چندبار پشت سرهم میکرو کنم

البته من با یه حرف سریع ناامید میشم و با یه حرف سریع امیدوار

دیشب خیلی حالم بد بود و الان با پیام شما بهترم

کلا خلم 😅

من هميشه بين شما نا اميدترين بودم

مخصوصا بعد از هر بار سقط افسردگي گرفتمو خونه نشين شدم

اما الان ميخوام اميد داشته باشم و براي هممون از خدا  ارامش بخوام كه بهترين ارزوي دنياست

ما هممون بچمونو بغل ميگيريم

مطمئنم و قطعا ميشه

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2706