2726
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126136 بازدید | 2986 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامتی. پیش چه دکتری.کدوم شهر؟من خودم شیرازم ولی اصفهان میرم دکتر 

سلام قول داده بودم بيام و نتيجه را بگم بعد از سه ماه مصرف پروفرتيل تحرك و تعداد عالي،البته تحرك و تعداد هميشه خوب بود

مورفولوژي همون دو درصد

dfi26

تانل ١٧

يعني هر كدوم سه تا بيشتر شده و بدتر شده

دارم دق ميكنم 

واقعا ديگه خسته شدم😣😣😣

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

شما اسم دكترتون چيه توي اصفهان

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2728

شما به جز تانل مشكلتون چيه؟

ما مرفولوژي 

البته تانل مهمترين بخش يه اسپرم😣😣😣😣

چ چه داروهایی مصرف کرده شوهرت عصبی نیس؟برا من اهل فکر کردنه زیاده

نه اصلا عصبي نيست

توي كارش استرسش زياده كه سعي كرديم كنترلش كنه😣😣

اخل سيگار مشروب،،،،نيست اصلا

دکتر که به من گفت طریقه زندگیتون عوض کنید که بهتر نشدیم هیچ بدترهم شده😈

من سعي كرده ام از مواد مصنوعي استفاده نكنم، نميدونم ديگه واقعا بايد چيكار كنم

چ چه داروهایی مصرف کرده شوهرت عصبی نیس؟برا من اهل فکر کردنه زیاده

كپسول پروفرتيل سه ماه استفاده كرد

شما چه تغييري توي زندگيتون دادين😞😞😞

ما هدفمون تغییر اخلاقی  شوهرم بود که کمتر فکر کنه و مهربانتر باشه ولی بدترهم شد😥😥😥

مسلما فهميدن اين كه مشكل دارن براشون خيلي سخته،و از لحاظ رواني بهم ميريزدشون

شوهر من از صبح كه ازمايشش را گرفته و ديده dfiاز بيست و سه شده بيست وشش مثل اسفند رو ذغال شده حالش بده و تو خودش ميريزه

هرچي ميگم يه ماه ديگه تكرار ميكنيم شايد نوسان داره ،بازم حالش بده

من اذر ميرم واسه ميكرو شما كي ميرين؟

راستي چند سالتون؟

2706