2703
2553
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 125888 بازدید | 2986 پست
ببین همسر من یک ماه زد هر 4 روز مجموعا - 6 بار - کل دوزش 450 بود کلا اسپرم رو صفر نمی کنه ولی مورفو ...

اتفاقا مورفوش از همه چیش بدتره صفره😔تعدادشم پایینه و تحرکش کلا همه چیزش بده.اگه اینطوریه پس دکترا مرض دارن که این آمپول رو تجویز میکنن

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا مورفوش از همه چیش بدتره صفره😔تعدادشم پایینه و تحرکش کلا همه چیزش بده.اگه اینطوریه پس دکترا م ...

تهرانی شما ؟ پیش کی رفتی؟

والا چی بگم اگه دکترت خوبه بهش اعتماد کن

چون DFI هم مهمه - یک دارو هست برا اون اگه اشتباه نکنم آندروفرتی ولی خوب به سرعت آمپول جواب نمی ده

تهرانی شما ؟ پیش کی رفتی؟ والا چی بگم اگه دکترت خوبه بهش اعتماد کن چون DFI هم مهمه - یک دارو هست ب ...

تهران نیستم.دکترش خوبه پیش دو تا دکتر رفتیم یکیشون فقط همین آمپول رو داد و آهن.یکی دیگه هم همین آمپول و قرص فرتیل اید و ویال الکارنیتین

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2720
آمپولش چی بوده؟؟آره ممکنه یه از بده

الما جان این همه نفاوت از چیه  ...ابنسینا شوهرم دی دگاف ای ۲۷ بود باامپول سینال اف شد ۱۷  ...  پس الکیه  اینجا ازمایشا

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم من دی اف ای همسرم۲۵ هست آی وی اف کردم ۴بار سقط شد با اینکه کیفیت جنین هام عالی و بلاست بود

خودت سالمی واینکه کجا انجام دادی ..

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
سلام خانوما  حواستون به زندگی تون باشه . من سر این کروموزوم اسپرم زندگی مو از دست دادم. تمام م ...

کرکوموزوم  منطورتون همون دی اف ای ..یا تحدک کم اسپرم

بچه ها پستا رو خوندم خیلی متاسف و ناراحت شدم دلم گرفت بغض کردم ولی چه میشه کرد .....ببینید اینجا چند ...

منم  به این نتیجه  رسیدم 🥺

2714
خیلی سخته ولی نمیتونم که با خدا بجنگم.خدا خیلی بزرگه کلی نعمت به ما داده که ما نمیبینیم فقط چیزهایی ...

دقیقا  منم دورم  ..یکسال اول اقدام  میگفتم  مگه میشه  من دور باشم از خانواده  وخدابهم  بچه نده  امکان نداره  ...  

استاتر کجایی  خودت  نیستی

استاتر کجایی  خودت  نیستی

استارتر قراربود بره ای  وی اف که دید باز باردار شده ولی این خوشی فقط چند روز بود و دوباره سقط کرد😔الان ۲ماهی هست دیگه ازش خبر ندارم ان شاالله هرجا که هست دلش شاد و تنش سلامت باشه

استارتر قراربود بره ای  وی اف که دید باز باردار شده ولی این خوشی فقط چند روز بود و دوباره سقط ک ...

عزیزمممم🥺🥺🥺🥺دی اف ای  که خوب شده بود چرا سقط شد .ای بابا  خداروشکر که  نرفت واسه میکرو .  خودت چکار کردی گلم  

استاتر انعقادی ایمنی مشکل داشت   باید سرم بزنه  بلافاصله بعد بارداری به احتمال زیاد... اگه ازش خب دار شدی بهش بگو  بیاد عارفی  حتما...

عزیزمممم🥺🥺🥺🥺دی اف ای  که خوب شده بود چرا سقط شد .ای بابا  خداروشکر که  نرفت واسه ...

من هم رفتم رویان یسری ازمایش ایمنی جدید برام نوشت جوابش آماده شد ببرمتخصص ایمونولوژ ببینه و نظرش رو بگه  وبعد یه  تیم تخصصی برام تصمیم بگیرن.

2706