2726
عنوان

ازمايش تانل اسپرم(شكست dna)

| مشاهده متن کامل بحث + 126171 بازدید | 2986 پست
عزیزم شماتاحالا قرص reprostasis استفاده کردین؟ دکتر به همسرم این قرص روداده برای dfi 🙄

آره عزیزم دو تا بسته متاسفانه برا شوهر من تاثیر نداشت

ولی بعضی ها با ویتامین ها جواب گرفتن

آره عزیزم دو تا بسته متاسفانه برا شوهر من تاثیر نداشت ولی بعضی ها با ویتامین ها جواب گرفتن

من همسرم الفالیپوئیک هم استفاده کردن اما تاثیرنداشت دکتر گفت reprostasis بهتره

چرااخه نمیاد پایین درمانش خیلی سخت تراز تحرک ایناست😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همسرم الفالیپوئیک هم استفاده کردن اما تاثیرنداشت دکتر گفت reprostasis بهتره چرااخه نمیاد پایین د ...

آره خیلی سخته تحرک نهایتش با iui و میکرو درست میشه ولی این نه

چه دکتری برات تجویز کرد

2728

دوستان dfi همسر من با با آمپول و سلنیوم اومد پایین - منتها الان سه ماه گذشته

ممکنه باز رفته باشه بالا؟ نیاز هست دوباره آزمایش بده؟

تو این مدت پروفرتیل گرفتم یک ماه و نیمه می خوره

عزيزان تو اين يكو سال ونيم كه اين تاپيك هست ما به ابن نتيجه رسيديم كه داروهاي جنتي يعني امپول سينا ...

سلام استارتر جان خوبی؟چرا نیستی؟ان شااالله که باردار هستی،کاش بیای اینجا و بهمون خبر خوب بدی،ما هم امیدوار شیم

بله بفرمایید

این آمپول سینال اف که دکتر داده به همسرتون دوزش چند بود و در هفته چندبار میزد؟تاثیری هم داشت؟آخه تو یه تاپیک یه خانمی گفته بود سینال اف کلا اسپرم رو صفر میکنه به جای اینکه زیادش کنه منم کلی ترسیدم😥همسر منم دوماهه داره میزنه

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
این آمپول سینال اف که دکتر داده به همسرتون دوزش چند بود و در هفته چندبار میزد؟تاثیری هم داشت؟آخه تو ...

ببین همسر من یک ماه زد هر 4 روز مجموعا - 6 بار - کل دوزش 450 بود

کلا اسپرم رو صفر نمی کنه ولی مورفولوژی رو میاره پایین - که این خوب بده منم اون موقع نمی دونستم بعدا هر کی رو دیدم سینال زده مورفو اومده بود پایین

تو ابن سینا مورفو شوهرم 4 بود ولی بعدش شد 3

شما dfi  چنده که دارید استفاده می کنید؟

اگه مورفوش خوبه نگران نباش

2706