2737
2734
عنوان

دفع بقایا سقط با پریود بعدی

26889 بازدید | 37 پست

سلام

من ۱۲ روز بعد سقط با قرص( اخه فقط تا هفته ۸ رشد کرده بود. و قلبش دیگه نزد) ، رفتم سونو. که نوشته بود به اندازه ۴۰ در ۱۶ میلیمتر بقایا دارم. دکترم گفت نمیخوام کورتاژ کنم چون بارداری اولته. و قرص متیل ارگونوین و انتی بیوتیک نوشت و گفت که تا پریود بعدی صبر کنم شاید دفع بشه. قرصو ک خوردم دوباره افتادم رو خونریزی و چندتا لخته دفع کردم. الان خونیزیم کم شده و هنوز قرصا رو استفاده میکنم. کسایی که تجربه دارن لطف کنن یه راهنمایی بکنن بعد مصرف این قرصا خونریزیم کامل قطع میشه یا لک بینی هست؟. امکان عفونت هست؟ ینی واقعا تا یک ماه دیگه دفع میشه؟  

🌷توکلتُ علی الله🌷

منم همینطوری بودم بعد که خونریزی کم میشه بعد لکه میشه و کامل قطع میشه . آره حتما دفع میشه ولی باید طناب بزنی دکترم بهم گفت تا کامل پاک بشه . بعد سی روز از سقط پریود شدم کاملا عادی

من یه بار سقط کردم بقایاش مونده بود قرص پروژسترون دادن بعد از اینکه کامل دفع شد دیگه خونریزی هم قطع شد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینطوری بودم بعد که خونریزی کم میشه بعد لکه میشه و کامل قطع میشه . آره حتما دفع میشه ولی باید ط ...

الان که خونریزمم کم شده طناب بزنم؟؟  یا بذارم وقتی پریود شدم طناب بزنم؟ دو هفته طناب زدم هیچ نشد😔

🌷توکلتُ علی الله🌷
2738
والا دکتر بم گفت اینو بهت میدم ک رحمت جمع بشه. و تا پریود بعد شاید بیاد پایین

دکتر سونو بهم گفت بچتو سقط کردی هفته5بودم...بعد دکترخودم بهم متیل آرگونوین داد ک 20 تابود ومصرف کردم...2هفته بعدش ک برای بقایا رفتم سونو دکتر عوضی گفت 7 هفتته و قلبش میزنه...

خدایا خودت مراقب همسر و پسرم باشآمین
2706