2726

دکتر آرزو خوانساری نیا کاراشونو خیلی میپسندم خیلی ظریف و قشنگ
سبکشون وی (V) سبک وی یک سبک تقریبا جدید و  بسیار خاص و منحصر به فرد ،  که انگار بینی کانتور شده هست ، فاصله لب و بینی زیاد نمیشه و متناسب با اعضای صورت عمل میشه و وجه تمایزش با باقی عمل ها اینه که تو تمام رخ خودشون نشون میده و یه قوس ملایم داره که زیباترش میکنه
آدرس مطب : فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی ، ساختمان پزشکان شماره 1
تلفن : 09934173244
خیلی از افراد معروف هم پیش ایشون و به همین سبک عمل کردن مثلا برادر حسین محجوب (هومن محجوب) پیش ایشون عمل کردن

این آدرس سایتشون
اینم پیج اینستاشون میتونین نمونه کاراشونو ببینید

اگر تهرانین که حضوری میتونین برید اونجا نمونه کاراشونم میبینین اگرم شهرستانین میتونین واتس اپ یا روبیکا پیام بدید عکس بفرستید راهنماییتون میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از کارای طراحان طب خوشم میاد که با قالب کنترلی عمل میکنن 

نمیدونم کارشون خوبه واقعا یا نه کسی پیششون انجام نداده؟

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
2728

دکتر مهران منصوری به نظرم فقط برو مطبش کاراشو ببین به اینستای هیییچ دکتری اعتماد نکن تو مطب کارا دستت میاد من خودم پیشش عمل کردم هم جراحیش خوبه هم قیمتش هم مهم تر از همه پیگیری بعد از عملش تا سه ماه هر روز میتونی بری اونجا چسبتو عوض کنی رایگان که خیلی مهمه چون چسب زنی شکل میده ب دماغ مخصوصا ماه اول

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
چطوریه این روش نشنیدم

بینی رو طراحی میکنن عکس سه بعدی میگیرن از مماخت بعد قالبش رو میسازن حین جراحی تو اتاق عمل مدام با قالب چک میکننن و وقتی دقیقا شبیه قالب شد عمل تمام و خوشمل میای خونه

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
من از کارای طراحان طب خوشم میاد که با قالب کنترلی عمل میکنن  نمیدونم کارشون خوبه واقعا یا نه ک ...

من سراغشون رفتم بیشتر کارشون تبلیغاتیه تهشم یه تیکه گل میزارن رو صورت طرف خیلی بد و مصنوعی میشه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706