2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ماه تولدت چیه

سلام من شهریورم خانمی شما بلدی

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شهریوره عزیزم

وای چه جالب منم شهریورم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شهریوره عزیزم

به حرف دلت گوش بده که خیر برات داره
تو می تونی کوچکترین پروژه ها رو به باشکوه ترین حالت در بیاری
نذار تمرکزت بهم بخوره،به اصل برس
جزییات درست میشه خودش
اگر مهمون سرزده ای داشتی زیاد سخت نگیر
بهت بیشتر خوش می گذره
،خانم مو مشکی نظاره گرته حواست باشه  
نگرونی ها حل میشه
و می تونی نفس راحتی بکشی
اوضاع عادی میشه
باید به خودت آرامش بدی
باید به خودت وقت بدی مشکلات رو یکی یکی حل کنی

برایت آرزو میکنم وقتی دوباره هوای آسمان من بــه ســرت زد آسمانت بگیرد 
گرفتم

ممنونم عزیزم

2706