2726
عنوان

دکتر محمدرضا شمسی طب سنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 11112 بازدید | 95 پست
سلام ساراجان.نوبت گرفتم برای هفته بعد هنوز پریودم خوب نشده.امروز ده روز هست. واقعا موندم چکار کنم. ...

سلام عزیزم.خوبی؟ عه چقد پریودت بهم ریخته. این دفعه رفتی ب دکتر بگو اینجوری شدی. 

دچار باید بود... ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سارا جان باردار شدی؟؟😍😍 چکار کردی که باردار شدی؟رازت رو به منم بگو عزیزم متاسفانه این ماه نشد بر ...

آره عزیزم😍 هیچی من فک میکردم این ماه هم پریود میشم اخه خیلی مثل هر ماه درد پری داشتم.ولی در کمال ناباوری بیبی چکم مثبت شد. هیچی پیش همین طب سنتی رفتم. و چون تنبلی داشتم فک میکردم تخمکام زیاد رشد نمیکنن ک آزاد بشن، ب تجویز خودم یه بسته لتروزول داشتم از قبل، همون رو از روز پنج تا ۹ پریودم خوردم. فقط هم تا ۲۱ سیکلم اقدام داشتم. واقعا لطف خدا شامل حالم شد.

عزیزدلم برو پیش همین اقای شمسی. ان شالله تو هم ب زودی باردار میشی 🙏❤

دچار باید بود... ❤️
خدادوشکر عزیزم. روزی که از پیش اقای شمسی اومدی ترشح تخمک گذاری داشتی؟؟؟

اره ترشح داشتم.اقداممو از همون موقع شروع کردم. ولی نمیدونم کی آزاد شد..ولی کیت ک استفاده میکردم تقریبا روزای ۱۷ سیکلم مثبت شد

دچار باید بود... ❤️
آره عزیزم😍 هیچی من فک میکردم این ماه هم پریود میشم اخه خیلی مثل هر ماه درد پری داشتم.ولی در کمال نا ...

سلام عزیزم دکتر غیر از تحریک عصب دارو هم به خودت و شوهرت داد؟میشه بگین چیا بود

تیکرم شروع شد اما من باردار نشدم ...خدا 4 سال بس نیس؟!
2706