2726

فکر نکنم طلاق بگیره

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت 8 صبح فکرت درگیره بیتاس؟ 😴

... بلی... 😞.. نمیدونم چرا اصن خوابم نمیبره😶.. از دیشب بیدارم.. خیلی فیلم بیخودی بود ولی موندم تهش چیشد..

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
2728
فکر نکنم طلاق بگیره

اره ولی اخرشو ندیدم روبیکام قاطی کرد

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
فکر نکنم طلاق بگیره

نخندی بهما ولی آخرش من یه لحظه فکر کردم زهرماری خورد و مرد😳😶.. 

فک کنم پایانشو باز گذاشتن خودمون تصمیم بگیریم

برگشت با زن خودش 

از کجا فهمیدی... آخه اون هر چی زنگ میزد بیتا میتونم باهات حرف بزنم گوشی رو بر نمیداشت ... قبلشم بیتا بهش گفت یکیمون باید از این خونه بره فک کنم منظورش تا طلاقشون بود... کلا خوشم نیومد خیلی ماست بود زنه... 

نخندی بهما ولی آخرش من یه لحظه فکر کردم زهرماری خورد و مرد😳😶..  فک کنم پایانشو باز گذاشتن خو ...

😊😊😊😊😊😊😊آره پایانش بازه

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
فیلم بی سر وته و مسخره ایه

دقیقا... خیلی چرت بود ... بی سرو ته تر از اون اسمش بود باید میذاشتن دوران هوس نه عاشقی.