2703
2553

من تیپ 5 دارم خوبه راضیم مصرف سوخت و شتابش خوبه

تو جاده هم مشکلی پیش نیومده تا حالا... تعمیرگاه هم نرفته تا حالا...فقط هفته ای یه بار صافکاری میرم:))

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰۷ که معرکه اس

بله خدا رو شکر 

نه که ماشین خودم باشه بخام تعریف کنم 

واقعا ماشین خوبیه

البته ما قبل عید خریدیم و قبل گرونی 

اما باهاش شمال جنوب میکنیم واقعا خسته نمیشی تو صندلی هاش و رانندگی تو جاده چون کروز داره و راحتی 

البته الان با این قیمت نمیارزه معمولی شصت و هشت 

اتوماتیک هشتاد 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2720

منم صبی خریدم راضیم باهاش ی دور زدم حالام باز شوهرم رو معامله ی زانتیا هم داره میگه هر کدوم خودت میخای بردار موندم زانتیا یا ۲۰۶

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
چی شد بنظرتون بخریم یانه؟ موندیم پرایددست دوم بخریم یا ۲۰۶ بدون صندوق دست دوم؟

پرایم ماشین بدی نیست من قبل ۲۰۶ پراید داشتم کم مصرف قطعات ارزون. واقعا یکبار منو اذیت نکرد . اما خب کلاس ۲۰۶ کجا پراید کجا

توکل بر خدای مهربان
2714
پرایم ماشین بدی نیست من قبل ۲۰۶ پراید داشتم کم مصرف قطعات ارزون. واقعا یکبار منو اذیت نکرد . اما خب ...

البته اگر کلاس و .. اینا برات مهمه. وگرنه با پول ۲۰۶ دست دو شاید بتونی پراید صفر بگیری

توکل بر خدای مهربان
چی شد بنظرتون بخریم یانه؟ موندیم پرایددست دوم بخریم یا ۲۰۶ بدون صندوق دست دوم؟

تازه کاری تو رانندگی یا اوکی هستی؟ 

اگ اوکی مطمئن دویس شیش البته نه خیلی مدل پایین که خرج داشته باشه 

اگر تازه کار پراید 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
منم صبی خریدم راضیم باهاش ی دور زدم حالام باز شوهرم رو معامله ی زانتیا هم داره میگه هر کدوم خودت میخ ...

زانتیا پر مصرفه و الانم که معلوم نی بنزین چقدر بخاد گرون یشه 

مبارکتون باشه همون دویس شیش براتون بهتره 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
میخوام بخرم بعدش رانندگی یادبگیرم.

خب عزیزم از نظر من فعلا پراید بگیر تا ان شالله اوکی بشی 

ان شالله بعدش یه دویس شیش صفر بگیر به خواست خدا 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706