عنوان

اونای که بچه هاتون دیر راه رفتن.میشه خواهش کنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 25732 بازدید | 62 پست
شما دیگه نگرانیت غیر طبیعیه😐انتظار زیادی داری از بچه آخه از هر 50 تا بچهء 11 ماهه شاید یکیشون راه ...

سلام مرضي جون،داشتم اين تاپيك رو ميديدم  كه پست شما رو ديدم،ميشه بگي دخترت كي چهار دست و پا رفت و كي راه افتاد؟آخه دختر منم ده ماهشه الان سينه خير ميره و غلت ميزنه،البته تازگيا دستش رو ميگيره و يه كم وايميسته

من آزی هستم✋🏻😁

سلام مرضي جون،داشتم اين تاپيك رو ميديدم  كه پست شما رو ديدم،ميشه بگي دخترت كي چهار دست و پا رفت ...

سلام عزیزم

دختر من ۱۲ ماهگی ۴ دست و پا رفت

۱۳ ماهگی تونست با گرفتن وسایل پاشه بایسته 

۱۴ ماهگی تونست با کمک وسایل راه بره

الان ۱۸ ماهه اس هنوز کاملا مساقل راه نمیره در حد ۲۰ قدم میره و میشینه

میتونه بره هاااااا اما‌ نمیره

یه خرده زیادی محتاط و حواس جمعه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم دختر من ۱۲ ماهگی ۴ دست و پا رفت ۱۳ ماهگی تونست با گرفتن وسایل پاشه بایسته  ۱۴ ماه ...

ممنونم مرضي جان بابت جواب كاملت

انشاالله دخترت به زودي بدو بدو كنه برات🌸

من آزی هستم✋🏻😁

2728
استارتر عزیز پسر منم مثل دختر شماست الان که قطعا راه میره دخترتون،میشه بگین چیکار کردین اخرش که را ...

پسر تون چندوقتشه؟دختر من  با توپ بازی کردن تشویقش میکردیم خودش با پا توپ بزنه.وقتی ایست میکرد توپ با فاصله کم میذاشتم جلوش میگفتم توپ بزن دیگه کم کم راه افتاد

پسر تون چندوقتشه؟دختر من  با توپ بازی کردن تشویقش میکردیم خودش با پا توپ بزنه.وقتی ایست میکرد ت ...

عزیزن ۱۶ ماهشه

با توپ‌میزنه وقتی نزدیکش میکنیم،بغل مبل راه میره، از مبل و تخت میاد بالا و پایین ولی نمیتونه تعادلش رو حفظ کنه و مستقل راه بره😪😪😪

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

دوستان دختر من 10 ماهشه فقط از اینور به اونور خونه غلت میزنه و یکم خیلی کم سینه خیز میره و میشینه ه ...

عزیزم دختر شما چند ماهگی چهاردست وپا شد وراه افتاد؟?آخه دختر منم شرایطش مثل دخترشماس

2706