2410
2553

اینهمه میگردم تو سایت ها و کتاب های مختلف . ولی هیچی به دلم نمیشینه. 

یه اسم بگین که حس خیییییلی خوب به ادم بده. یه اسم ناز. خوشگل. خوش آهنگ و دلنشین. و البته بامعنی و راحت تلفظ بشه. 

مثل آوا. نفس. پناه. ماهک 🤗 طنین . ترنم.   اینا چطورن ؟  اوا رو البته تو فامیل نزدیک داریم .   یه چیزی تو همین مایه ها بگین. 

ممنون دوس جونیا. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

نفس😍😍😍

فک کن بگی نفس مامان😍😍😍

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ماهک خییلی نازه به نظرم. وانیا (البته معنیش خیلی زیباست) 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2714

حنا 

هیما 

آرام 

ثنا 

لنا 

سوما

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2706