1600
1605

اینهمه میگردم تو سایت ها و کتاب های مختلف . ولی هیچی به دلم نمیشینه. 

یه اسم بگین که حس خیییییلی خوب به ادم بده. یه اسم ناز. خوشگل. خوش آهنگ و دلنشین. و البته بامعنی و راحت تلفظ بشه. 

مثل آوا. نفس. پناه. ماهک 🤗 طنین . ترنم.   اینا چطورن ؟  اوا رو البته تو فامیل نزدیک داریم .   یه چیزی تو همین مایه ها بگین. 

ممنون دوس جونیا. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

نفس😍😍😍

فک کن بگی نفس مامان😍😍😍

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522

ماهک خییلی نازه به نظرم. وانیا (البته معنیش خیلی زیباست) 

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌

حنا 

هیما 

آرام 

ثنا 

لنا 

سوما

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
1615

ماهک و پناه قشنگن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
1563

نورا 

حلما

این‌دو تا رو خیلی دوست دارم

یه دختر دارم‌اسمش حانیه😍هست اگه خدا یکی‌ دیگه دختر بهم‌بده با توافق با همسرم حلما میزارم‌ان شاالله

اَلَم یَعلَم بِاَنَّ اللهَ یَری ...          یا صاحب الزمان🖤منتظر بازگشتت با سپاهی از یارانت خواهیم بود  #انتقام _سخت
1614