2726

این دفترو هیچ وقت خونه نمی اورد ، همیشه تو کیفش بود و کیفشم تو ماشین .. توش خرج و مخارج خونه رو مینوشت و طلبکاری و بدهی اینا .. دیشب من خونه نبودم کیفشو آورده بود بالا و تو دفترش کلی حساب کتاب نوشته بود ، نمی دونم چطور  میشه که دفترو یادش میره بزاره تو کیفش همینطور رو میز اتاق لای کاغذهاش اینا جا مونده بود . صبح داشتم جمع و جور میکردم دفترو دیدم همینطوررری ورق زدم یهو دیدم تو یه صفحه ۷ تا شماره موبایل نوشته جلوی هر کدومم یه اسم دختر ! تمام بدنم لرزید .. قبلا چندین بار بهم خیانت کرده بود ، من بنا بر دلایلی با وجود بچه و .. جدا نشدم .. جدیدا فکر میکردم دیگه ادم شده که امروز با این صحنه مواجه شدم .. از صبح هیچی بهش نگفتم اون برگه ی دفترو کندم برداشتم . حالا بهم بگین چی کار کنم ؟ میخوام بدونه من دیدم ولی نمیخوام خودم بهش بگم مستقیم .. فکرم کار نمیکنه . کمکم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها شوهر منم چندبار گوشیش دستم بوده دوتا ازهمکارای لجن خانومش بهش تو اینستا پیام دادن راجب مطالبی که میذاره بهش میگم چرا میدن میگه برای خودشون میدن میگم چرا جوابشونو میدی میگه زشته منکه بااونا صنمی ندارم جواب ندم فکر میکنن چه خبره

اینم بگم شوهرم خیلی چشم ودل پاکه اما من همش ناراحتم میدونم اگه خبری بود اصلا گوشیشو دستم نمیداد اما آروم نیستم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
ازش توضیح بخواه شاید اصلا به روی خودش نیاورد میخوای منتظر بمونی که چی بشه حداقل باهاش صحبت کن

فایده نداره دیوار حاشاش خیلی بلنده ..  همیشه هم دست پیش میگیره و یه دعوا و جنگ درست میکنه اخرم هیچی به هیچی . بهم میگه تو تهمت میزنی .. در صورتی که گندکاری هاشو همیشه با مدرک ثابت کردم 

2706