2737
2734
عه.من چون دختر میخوام سه روز قبل از تخمک گذاری.من زیر دلم درد گرفته😢

منم زیر دلم درد می کنه

منم دختر میخواستم ولی دیگه گفتم اقدام می کنم هرچی خدا بخواد ترسیدم قبل تخمک گذاری اقدام کنم باردار نشم

منم زیر دلم درد می کنه منم دختر میخواستم ولی دیگه گفتم اقدام می کنم هرچی خدا بخواد ترسیدم قبل تخمک ...

هوم نمیدونم تلقینه یا واقعاحالت تهوعم میخام بگیرم.راستش ببخشید روم ب دیوار اقدام دیشب بود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هوم نمیدونم تلقینه یا واقعاحالت تهوعم میخام بگیرم.راستش ببخشید روم ب دیوار اقدام دیشب بود😔

من خیلی در موردش خوندم بعید میدونم زودتر از ۱۰ روز علامتی داشته باشه

شاید اینا علامتای تخمک گذاریت باشه

من خیلی در موردش خوندم بعید میدونم زودتر از ۱۰ روز علامتی داشته باشه شاید اینا علامتای تخمک گذاریت ...

تخمک گزاریم ک پنج شنبه است.ناشتا بودم شاید مال اون بوده.جات خالی یکم نون پنیر خوردم

منم بساله اقدام کردم این ماه هم بهتر بود 

دوره هام ۲۸ روزس . از روز ۱۲ .۱۳.۱۴ اقدام کردممم 

ولی دیروز که روز ۱۶ ام بود بیشترعلایم تخمکگذاری رو داشتم 

ممکنه جواب بگییییرم؟؟؟

البته کم کاری تیرویییددارم که دو هفتس قزص میخورم 

2738

اگه اقدامت دیشب بوده پس حالا وقت هست تا لقاح انجام بشه.اصلا بهش فکر نکن میری تو فکرش حساس میشی 

عزیزم بعد از اقدام مخصوصا بار اول خیییییلی اوضاعت تغییر می کنه من از فردا اقدام تغریبا ۲۵ روز افت فشار وحشتناک داشتم اینا همه تو اقدام پیش میاد الانم دو ماهه درد پریم وحشتناک شده 

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇
اگه اقدامت دیشب بوده پس حالا وقت هست تا لقاح انجام بشه.اصلا بهش فکر نکن میری تو فکرش حساس میشی 

اره درست میگی تخمک گذاریمم پنج شنبه است تازه😊

من رفتم تو این گروه اقدامیا.ی سر بزن 

من اولین ماهه که اقدام کردم ۴ روز از تخمک گذاریم میگذره هنوز نمیدونم باردارم یا نه ولی انقد اینجا خو ...

سلام عزیزم من تیر اقدام کردیم دیروز هم جواب مثبت آزمایش را گرفتم .مثبت باش به این چیزا فکر نکن انشالله خیلی زود مادر میشی.

من خیلی علایم داشتم ولی خب خیلیا علایم ندارن اصلا .اگر بخواد علایمی باشه تقریبا چند روز دیگه شروع میشه صبر داشته باش.انشالله موقع پری نمیاد و میفهمی مامان شدی

2706