2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام منم دقیقا مثل شما هم. واقعا اینجا آدم نگران و افسرده میشه 

صبور باش بانو.همه چیز در وقت خودش اتفاق می‌افتد.باغبان حتی اگر باغش را غرق در آب کند درختان در خارج از فصل خود میوه نمی دهند... میخوای مادر بشی باید صبور هم بشی از همین قبلش

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
سلام، اقدام به بارداری کنم روز تخمک گذاری چجوری حساب کنم

ببين سيكلت متوسط چند روزست اگه ٢٨ روزه هست ميشه ١٤ سيكلت 

يعني از اولين روز پريودت بشمار روز ١٤

يا ميتوني كيت تخمك گذاري از داروخانه بگيري

و اگه مشكلي تو رابطه نداري روز در ميان نزديكي داشته باش

خدایا دوستت دارم
من ماه اول اقدام بودم و تقریبا مطمئنم بار اول اقدام گرفته.من علایمم خیلی زود شروع شد به طوری که هنوز ...

سلام عزیزم خوبین بهتون تبریک میگم خداوند واستون حفظ کنه نی نی نازتون رو   

میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید؟ تجربه خاصی دارین واطه باردار شدن؟

من تازگی بعد ۵ سال انتظار باردار شدم با دارو گیاهی ایشالا قسمت همه منتظرا،بچه دوممه

سلام عزیزم. خدارو شکر و بهتون تبریک میگم 

میشه لطفا بفرمایید چ داروی گیاهی مصرف کردید؟ و چ مقدار؟ ممنون

سلام عزیزم. خدارو شکر و بهتون تبریک میگم  میشه لطفا بفرمایید چ داروی گیاهی مصرف کردید؟ و چ مقد ...

فدات عزیزم مرسی من سیاه دونه و عسل،عرق بومادران ،عرق رازیانه،پنج انگشت و تخم هویچ استفاده کردم،از چهارم پری شروع کردم صبحها یه قاشق هویچ مث چایی دم میکردم میخوردم یه لیوان پر،ظهر ها نصف استکان عرق بومادران و رازیانه،بعدازظهر ها سیاه دونه و عسل دو استکان پر میخوردم ،سیاه دونه رو آسیاب میکردم با دو قاشق عسل تو آب جوشیده حل میکردم میخوردم و شبا هم پنج انگشت دم میکردم میخورم ،تا ۱۴ پری دارو هارو خوردم ،از دهم پری ی شب درمیان نزدیکی تا ۲۰ پری بعد هر بار نزدیکی ۳ ساعت استراحت میکردم ک خداروشکر همون ماه باردار شدم ایشالا شمام ب زودی نتیجه بگیری🙏

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706