2733
2739

سلام من میخوام پاهام و دستامو لیزر کنم خیلی قیمت بالایی بهم گفتن.... البته یه کلینیک خیلی حسابی رفتم...گفت دستگاهمون الکس هست... جلسه ای سیصد پاهام تا زانو و جلسه ای سیصد دستام.... خیلی گرونه نسبت به مراکز دیگه... کسی تا حالا لیزر الکس انجام داده... آیا راضی بودین؟ قیمتشم لطفا بگید

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چندسال پیش پا تا زانو ۵۰۰ انجام دادم جلسه ای 😑

راضی بودم

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731
عزیزم کدوم کلینیک؟

آرمان الهیه

من صرفا به خاطر نزدیکیش به خونمون رفتم چون دخترم کوچیکه و باید پیش باباش بمونه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
من چندسال پیش پا تا زانو ۵۰۰ انجام دادم جلسه ای 😑

خب چند سال پیش لیزر همه گیر نشده بود و قیمتا بالا بود ولی الان رقابت خیلی زیاد شده.... راضی بودین؟ چند جلسه رفتین؟

2738
دستگاه الکس برای پوست های سفید حیلی خوب جواب میده

پوستم سفیده البته نه خیلی

من الکس استفاده کردم مشکل هورمونی هم ندارم نه جلسه رفتم ولی یکی بگه چرا هنوز مو درمیاد روانی شدم

نه جلسه خیلی زیاده.... به من گفت با شش جلسه اوکی میشه.... جلسه ای چند دادین؟

آرمان الهیه من صرفا به خاطر نزدیکیش به خونمون رفتم چون دخترم کوچیکه و باید پیش باباش بمونه

اوهوم قیمتش بالاس نسبت به دستگاهش.پول جاشونومیگیرن عزیزم.وگرنه قیمت اصلی یک چیز دیگس ک اینا تغییرش دادن

خدایااخوشحالم که به عشقم رسیدممممم😇😇😇😍😍عشق من عاشقتم 
اوهوم قیمتش بالاس نسبت به دستگاهش.پول جاشونومیگیرن عزیزم.وگرنه قیمت اصلی یک چیز دیگس ک اینا تغییرش د ...

آره جاش خیلی خیلی باکلاس بود...یعنی برم جای دیگه؟

من الکس استفاده کردم مشکل هورمونی هم ندارم نه جلسه رفتم ولی یکی بگه چرا هنوز مو درمیاد روانی شدم

موهاتون هنوزم همونقدرمشکی هستن؟

خدایااخوشحالم که به عشقم رسیدممممم😇😇😇😍😍عشق من عاشقتم 
2706