2726

فردا ۹ صبح باید بازم برم بازپرسی بچها اینقد استرس رو دارم تحمل میکنم ک نفسم بالا نمیاد ،هر چقد اسپری استفاده میکنم هیچ اکسیژنی تو ریم نمیره

،دو هفته پیش گفتم پسرعمم ازم شکایت کرده ماشینش رو خط انداختم ،و....بچها حالم خیلی بده ،نمیتونم توضیح بدم ، توروخدا برام دعا کنین 😔😔

همگی حاجت  روا بشین ،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

چرا همچین حرفی زده 

دشمنی داره باهات؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ان شاا... حق به حقدار برسه. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره دشمنی داره😞

خدا جای حقه کمکت میکنه ، الکی که نمیتونه ثابت کنه بدونه شاهد و مدرکی 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
خدا جای حقه کمکت میکنه ، الکی که نمیتونه ثابت کنه بدونه شاهد و مدرکی 

عزیزم مملکت افتضاح تر از این حرفاست ،شاهد آورده ،الان مردم بخاطر ی قرون دین و ایمانشون رو میفروشن

یعنی دورازجون پدرومادرتون درقیدحیاتن؟؟چون باوجود پدرتون چطور تونستن همچین تهمتی بزنن

پدرم با حمایت های همین آشغالا سال ۸۲ مارو گذاشت و رفت ،الانم اینا افتادن بجون ما ،ی مرضی هستن ک ،فقط از خدا میخوام شرشون بخودشون برگرده😔😔

پدرم با حمایت های همین آشغالا سال ۸۲ مارو گذاشت و رفت ،الانم اینا افتادن بجون ما ،ی مرضی هستن ک ،فقط ...

نمیدونم کی قراره ب آرامش برسیم از این همه اذیت وظلم

بلاخره اونی شد که میخواستم😍