2410
2553
سلام مامانای گل من دختر خواهرم دو سالش هست و حدودا وقتی یکسالش بود یبوست بدی گرفت خواهرم هم پیش عطاری رفت و هم پیش متخصص تا این که متخصص بهش گفت بهش شیر و شکلات نده و وقتی که خواهرم دیگه شیر و شکلات نداد دخترش خوب شد ولی دوباره سه چهار روزه که حال دخترش خیلی بده طوری که دیروز از مهد زنگ زدن که خواهرم بره دخترش را ببره خانه... مربی مهدش به خواهرم گفته بوده اینقدر درد داشته که تو صورتش چنگ انداخته خواهرم میگه که میترسه اصلا بره تو دستشویی هیچی هم نمیخوره و وقتی که میخواد دستشویی کنه جیغ میزنه از درد حالا اگر تجربه ای دارید یا یه دکتر خیلی خیلی خوب میشناسید تو را خدا به من معرفی کنید الهی که خیر ببینید
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
برسین جون به خواهر گلت بگو برای بچه خطرناک و دردناکه که بیشتر از 3 روز شکمش کار نکنه . دختر منم همین مشکلو داشت . بگو به نی نیش شیر سرد نده به هیچ عنوان ولی شب که خواست بخوابه یه نصف لیوان شیر سرد باعث میشه شکمش کار کنه . بگو براش خاکشیر درست کنه و تو شیشه بهش بده هر روز بخوره .
آخرین راهشم روغن پارافین خوراکیه که بلافاصله شکمشو شل میکنه . اینو یه دکتر خیلی خوب بهم گفته . یه قاشق از روغن پارافین در روز کافیه و از داروخونه میتونه تهیه کنه . موفق باشی
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو هر کاری میکنه کوتاهی نکنه . دور از جون زبونم لال ممکنه به فوت منجر بشه هاااااا
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2456
2714
عزیزم پسر من 7 ماهشه ولی وقتی یبوست داشت دکتر بهش شربت فیژان داد که گیاهیه . بیضرره همون شربت انجیره
آب انجیر رو میگن خیلی موثره .من تو همه غذاها کمی کره میریزم که نمی ذاره بچه یبوست بگیره
ببخشید اگه اطلاعاتم زیاد نیست ولی امیدوارم به درد بخوره و هر چه زودتر حالش خوب بشه
از شیاف استفاده کنید به همراه روغن زیتون که کمی بچه را چرب کنید چون ممکن هست که در اثر یبوست زخم بشه.بعد از این که شکمش کار کرد مرتب همراه غذا روغن زیتون و آب ولرم بهش بدید.حتما هم به خواهرت بگو با دکتر متخصص مشورت کنه.امیدوارم زودتر مشکلش حل بشه.
برسین جون دختر منم از 1 سالگی گه گاهی یبوست میگیره...تا حالا 2 بار خیلی اذیت شده... و من مجبور شدم براش شیاف بزارم... روغن زیتون واقعاااااااا معجزه میکنه تو همه غذاهاش بریزن. شنیدم میگن فولوس، ترنجبین هم خیلی خوبه. الو و قیسی رو هم تو آب خیس کنن و بدن بخوره عالیه... بچه چون درد داره میترسه بره دستشویی. آب فراوووون هم از صبح تا شب یادش نره.
2706