2703
2553
برسین جان سلام. پسملی خوبه خانمی؟ عزیزم دختر جاری من هم دقیقا توی همین سن همین مشکل رو داشت اگه رعایت نکن باز هم همینطوری میشه. اون دخترش رو برد پیش دکتر هوشنگ اختر خاوری که فوق تخصص گوارش کودکانه. مطبش در ابتدای جمالزاده شمالی. و به روی اداره پست شهید بادامی پلاک 406. باید حضوری وقت بگیید. تلفنی جواب نمی دن. اون بهش پارافین می داد. دختر منم الان سه ماه و نیمه است و یبوست داشت. پیش همین دکتر بدمش گفت روزی سه بار بهش آب بدین. الانم خدا رو شکر خوب شده. البته من یه کار دیگه هم کردم بهش یه سی سی خاکشیر گرم دادم. ببین خاک شیر رو باید با آب گرم بشورین و توی آب جوش خیس کنین. وقتی کمی ولرم شد به بچه بدین. حتما باید آب گرم باشه ها. خاکشیر در آب سرد یبوست میاره ولی در آب گرم شکم رو روان می کنه. امیدوارم خواهرزاده گلت زودی خوب بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام این خاکشیری رو که گل سرخ گفت صبح ناشتا بهش بدید درمان قطعیه ان شا ا..
من چند وقت پیش تو تلویزیون دیدم یک متخصص گوارش در این باره میگفت این بچه ها چون درد دارند از دستشویی رفتن میترسند وخودشون رو نگه میدارند واین یک سیکل معیوب میشه راه چاره دادن مسهل وملینه که شکمش شل بشه ودردش از بین بره ودیگه از دستشویی رفتن نترسه
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم
عزیزم بهش شربت انجیر و ترنجبین و فلوس بدین. توی همه غذاهاش کره و به مقدار زیاد روغن زیتون بریز. انچیر خشک و آلو بخارا رو بزار شب تو آب بمونه. صبح آبشو بده بخوره. خودشونم میکس کن با هم بده بخوره. آب زیاد بهش بده. به نظر من الان براش شیاف بزارید تا طفل معصوم راحت شه بعد ببریدش دکتر. من پسرمو پیش دکتر شهلا بهره مند بردم. فوق تخصص گوارش کودکان.
2456
یک جور شیاف هست که دبی هست اونو تهیه کن
راه دیگش دادن روغن پارافین ولاکتولز هست
ولی در هر دومورد بچه را پوشک کن چون دائم روغنش درمیاد ولباسش رو کثییف میکنه
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
2714
عزیزم غیر از روشهایی که دوستان گفتند,دکتر اطفال برای مورد مشابه به ما توصیه کردند به بچه ماست با کمی شکر و گل سرخ خشک شده (گل محمدی که روی ماست یا دوغ می ریزید)بدهیم و مقعد بچه را هم با ویتامین آد چرب کنیم.

ن پسرم یبوست شدید داشت پیش فوق تخصص گوارش بردم باید پودر پیرولاکس کم کم قطع کرد دوستانی که جواب نمیگیرن بخاطر دوز اشتباه که به بچه میدن.باید یه قاشق غذاخوری تو یک لیوان آب بریزید بر اساس سیستم بدن تا 4 لیوان در روز باید کم کم بدید .هر کسی یه مدل شاید با دو لیوان هم جواب بگیرید باید امتحان کنید.و دکتر گفت که باید کم کم پودر کم کنید تا موقعی که بدن خودش کارشو بکنه.من از تعداد لیوان کم کردم و بعد قاشق کوچکتر کردم. پارافین هم دادکه با یه سرم نمک قاطی میکردم و از مقعد به بچه تنقیه کردم و سه روز بود.پرتقال عالیه.یه تجربه ای که خودم بدست آوردم شیر کاکائو شرکتی هر روز که به پسرم میدم شکمش براحتی کار میکنه.بعد که مطالعه کردم دیدم شیر کاکائو برای گوارش عالیه

با سلام اگه مشکل کودک شما فقط یبوست هست باید سریع برطرف کنید تا منجر به بیماری های دیگه ای نشده بنده تحقیقات مفصلی انجام دادم و متوجه شدم که طب مدرن بسیار ناکارآمد هست و در درجه بعد طب سنتی هست که باز بهتر از طب جدیده اما بهترین و کاملترین طب، طب اسلامیه (طب اسلامی با طب سنتی فرق داره و برگرفته از احادیث و روایات هست  در واقع پیامبر و ائمه که معدن علم اند بیماران رو به راحتی با اصلاح طبیعت بدن و داروهای گیاهی که به طریق خاصی ترکیب میشه، درمان می کردند ولی چون این روش درمانی امروزه متاسفانه با تجارت پزشکان در تعارض هست و جلوی کاسبی و سود دکترهای بی خاصیت رو می گیره، نمیذارند این طب معرفی بشه) کسی که یبوست داره باید سودای بدنش درمان بشه و داروی سودابر طب اسلامی رو باید مصرف کنید (طب اسلامی برخلاف طب سنتی دارو داره یعنی فقط یک گیاه نیست بلکه باید به روش خاصی این گیاهان ترکیب بشند تا درمان انجام بشه که البته اگه تو سایت ها تحقیق کنید روشش رو هم مطابق احادیث ذکر کردند که خودتون هم میتونید این گیاهان رو از عطاری بخرید و درست کنید اما چون درست کردن بعضیاش سخته بهتر و راحتر اینه که از مراکز طب اسلامی تهیه کنید) 

آدرس تهیه داروهای طب اسلامی: تو سایت «دارو صد» که برید لیست همه نمایندگی ها در شهرهای مختلف هست تماس می گیرید و حضوری به طبیب مراجعه می کنید و داروها رو می گیرید میتونید با شماره 02533803011 هم تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید تا داروها رو براتون پست کنند. اگر کسی مبتلا به هر بیماری دیگه ای شد باز داروهاش به همین طریقی که گفتم قابل تهیه است. 

تندرست باشید.

سلام بچه هاخوبیدوالاپسرمن یکسالوتازه دیروزرفته تویک سالوپنج ماهگی توروخدا من سه تا متخصص بردم برای یبوست لطفا اگه دکتربلدیدبهم بگیداخه خیلی گریه می‌کنه بیواره

2706