2410
2553
عنوان

باید ها و نباید های دوره نامزدی(اگه برگردین به دوره نامزدیتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 4171 بازدید | 131 پست
چرا نباید بریم زیاد عزیزم من به خاطر نامزدم زیاد سر میزنم نمیتونم بگم نریم یعنی الان کار اشتباهی میک ...

من کوچکترین مشکلی باهاشون نداشتم ولی اول خانوادم اجازه نمیدادن بعد خودم فهمیدم حق دارن

یکی احساساتی میشی اول بند رو اب میدی جو گیر میشی یکاری که نباید انجام بدی انجام میدی یا حرف از دهنت میپره خلاصه همش به ضرر عروس میشه و اینکه روی خانواده شوهر تو رو ادم باز میشه وقتی نری خیلی بیشتر احترامت رو نگه میدارن حتی بعد از عروسی هر حرفی رو بهت نمیزنن

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ یک سوال مهلک😎 چرا اکثرأ از اینکه توی اون دوران شب خونه ی  پدر شوهرشون خ ...

سوال منم هست ؟یعنی بعدن به روشون میارن ؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر طور مصلحت زندگی خودتونه ! ولی من اگر باشم؛ ترجیح میدم  این شب موندن ها ، ب حداقل خودش برس ...

مامانم هی میگه بگو بیاد

اونم خب چند ساعت فاصلشه بیاد نمیتونه کمتر از 2 روز بمونه

مثلا ماهی یا 3 هفته ای ی بار میاد

منم اصلا اونجا نمیرم

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2456
من کوچکترین مشکلی باهاشون نداشتم ولی اول خانوادم اجازه نمیدادن بعد خودم فهمیدم حق دارن یکی احساساتی ...

اره منم خودم همینه نظرم ولی نامزدم همیشه که بیرون بیرون میریم میگه بیا خونه مامانم یه سر بزنیم اگر بگم نه ناراحت میشه خیلی. مجبورم نیمساعت یکساعتی بشیتم خونشون 

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ یک سوال مهلک😎 چرا اکثرأ از اینکه توی اون دوران شب خونه ی  پدر شوهرشون خ ...

بعصیا جنبه خودمونی شدن باهاشونو ندارن فک میکنن باید براتوتصمیم بگیرن من اگه جلو مادر شوهره عفریتمو نمیگرفتم اون برام تعیین میکرد چیکار کنم چیکار نکنم 

خدا کنه نیادددد تا اخر شهریور برادر شوهرم باید دختر مورد نظرشو معرفی کنه 😭

از الان اینطوری فک نکن

ان شالله یکی بیاد مث خواهرت باشه

2714

هرگز هرگز هرگزززز خانوادش و خصوصا خاهرشو محرم نمیدونستم.

یک مرتبه با نامزدم مشکلی پیدا کردم که اصلش به خانوادش مربوط میشد . بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم و  رفتم که با خانوادش درمیون بزارم و علتش رو بپرسم

اونجا از بس ناراحت بودم گریه ام افتاد و حرفا و بغضهای تلنبار شده توی دلم رو همه رو گفتم ...حرفهایی که مدتها تو خودم ریختم و خودمو نابود کرده بودم.

که متاسفانه به غباشون برخورده بود و کلی برام صفحه گذاشتن و حرف درآوردن

خلاصش این که هرررچقدرم بهتون گفتن تو از دختر برا ما عزیزتری و محرمت هستیم و فلان

حرفاشونو حواله کنید به فلان جای خر ناصرالدین شاه ....

...........  
بعصیا جنبه خودمونی شدن باهاشونو ندارن فک میکنن باید براتوتصمیم بگیرن من اگه جلو مادر شوهره عفریتمو ن ...

دقیقا مثل مال من

طوری شده زنگم بهشون نمیزنم

حس میکنم وجود ندارن

منم چندباری خونشون خوابیدم وقتی کسی نبوده با شوهرم تنها بودیم ولی یبار فقط مادر شوهرم بود خونشون خوابیدم دیدم همشون خوابیدن زحمت نداد برام یه پتو یا تشک بیاره یهو دیدم چراغاشون خاموش شد خوابیدن

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
هرگز هرگز هرگزززز خانوادش و خصوصا خاهرشو محرم نمیدونستم. یک مرتبه با نامزدم مشکلی پیدا کردم که اصلش ...

دقیقااااااااااا

میگه اندازه دخترم دوست دارم ولی مث چی دروغ میگه

اره منم خودم همینه نظرم ولی نامزدم همیشه که بیرون بیرون میریم میگه بیا خونه مامانم یه سر بزنیم اگر ب ...

نذار ساعتش بیشتر بشه و به هیچ عنوان شب نخواب

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
فقط هفته ای یک روز میرفتم خونه مادر شوهر  اصلا اصلا اصلا شب اونجا نمیخوابیدم  البته من ع ...

مورد اخرو افرییین وقتی بدونه دوسش داری خیالش راحت نمیری و بیشتر اذیت میکنه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706