2733
2734
عنوان

باید ها و نباید های دوره نامزدی(اگه برگردین به دوره نامزدیتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 4452 بازدید | 131 پست
آخ آخ دقیقا منم رفتم تشییع پدربزرگش، حال مادرش خوب بودا ولی همش من دست مادرشو گرفته بودم الان میگم چ ...

منم تو یه دعوا خانوادگیشون مادرشوهرم داشت گریه میکرد من احمقم😡 رفتم بغلش کردم گفتم درست میشه😕 بعد گیر داده بود تو خوشحال بودی وگرنه گفتی من درستش میکنم😮 اما نکردی😖

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ آخ دقیقا منم رفتم تشییع پدربزرگش، حال مادرش خوب بودا ولی همش من دست مادرشو گرفته بودم الان میگم چ ...

من پیش خواهره اون پسره ک فوت شد بودم 

حالا مادر شوهرم و خواهرشوهرام اصلا ناراحت نبودم ی گوشه ایستاده بودن من قاطی خانواده درجه یک عزا دار بودم 😂😂

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
2728

مادرشوهرمن اوایل فکرمیکرد وقتی عروس ها خونشن باید بشینه تا براش اشپزی کنن منم یمدت کمک میکردم ولی دیگه از سرش انداختم پررو تو سالن مینشست ما باید تو اشپزخونه میبودیم

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
اخه شوهرم دید چقدر جون کندم‌. چقدر تلاش کردم ولی خودش گفت خواهرم گربه صفت.ولش کن. بخدا چه پیامهایی ...

خوبه ک شناختیش

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
یکی نیس بهش بگه تو نگاه به قیافت تحصیلاتت هیکلت جهازت ننه بابات وخواهربرادرت بکن بعد خودتو بامن مقای ...

من هنوز جاری نگرفتم ک منو جاری بزرگم حس اینو داریم ی عفربته میاد رابطه و جو صمیمی مارو با خانواده شوهر بهم میریزه 

😭بدم میاد ازش 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
2738
بچها واقعا جاری‌خییلی بده ایا؟؟؟

نه عزیزم منم جاری دارم خودمم در واقع برای اون جاری میشم خداروشکر خیلی خوبه منم باهاش خوبم می‌دونم که خبر چینه واسه همین پیشش چیزی نمیگم خیلی هم باهام خوبه همیشه هم باهام درد دل می‌کنه چون مطمئنه من به کسی نمیگم بستگی به طرفت داره خدا کنه خوبی گیرت بیاد 

من خونه اونا نمیرم اصصصصصلا ولی نامزدم میاد خونمون چن روز میمونه عقد نیسیم کنار هم نمی خوابیم ولی ...

هر طور مصلحت زندگی خودتونه !

ولی من اگر باشم؛

ترجیح میدم 

این شب موندن ها ، ب حداقل خودش برسه ...☺️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خوبه ک شناختیش

دقیقااا. ولی تا خدا انتقام منو نگیره دلم اروم نمیشه‌. داشت مارو به طلاق میکشوند‌. یهو شناختیمش.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ یک سوال مهلک😎 چرا اکثرأ از اینکه توی اون دوران شب خونه ی  پدر شوهرشون خ ...

من اصلا پشیمون نیستم همش میرفتم میموندم صبشم با همسری میرفتیم پیاده روی هیچ کاری هم براشون نکردم مث دختر کوچیکشون میرفتم میومدم خوش میگذشت 

من هنوز جاری نگرفتم ک منو جاری بزرگم حس اینو داریم ی عفربته میاد رابطه و جو صمیمی مارو با خانواده شو ...

بزار حالا بیاد😂😂😂😂😂😂

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ یک سوال مهلک😎 چرا اکثرأ از اینکه توی اون دوران شب خونه ی  پدر شوهرشون خ ...

بخاطر اینکه در وضعیت حساس یه دفعه خواهرشوهر مادرشوهر مثلااااا حواسشون نیس میان تو اتاق و اینکه خدانکنه شورتتو جا بذاری خونشون😖😨

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
من هنوز جاری نگرفتم ک منو جاری بزرگم حس اینو داریم ی عفربته میاد رابطه و جو صمیمی مارو با خانواده شو ...

خیرسرش ده سال ازمن بزرگتره به جا اینکه خانومی کنه شده بنده شیطان.

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
2706