2410
2553
عنوان

باید ها و نباید های دوره نامزدی(اگه برگردین به دوره نامزدیتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 4171 بازدید | 131 پست

اینکه تاوقتی توخونه بابام هستم از شوهرم اجازه نگیرم که بعد بعضی جاهااجازه نده برم

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
دختریمو حفظ میکردم تا برای طلاق تو عقد مشکل نداشته باشم :/ من الان منتظرم عروسی بگیرم بعد برا طلاق ...

آخی😔😔😔😔😔

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من اوایل نامزدی رفته بودم تشیع جنازه پسر عمه همسرم  خلاصه کنم واست اینکه من بیشتر از همه با جی ...

آخ آخ دقیقا منم رفتم تشییع پدربزرگش، حال مادرش خوب بودا ولی همش من دست مادرشو گرفته بودم الان میگم چرا آخه چرااااااا  

پولای شوهرمو ازش میگرفتم و باهاش طلا میخریدم. زیاد خونشون نمیرفتم. تو دوران عقد باهاش میرفتم یه مسافرت خوب واونجا باهاش میخوابیدم😳😳😳😳😳چون الکی یک سال به خودمون شکنجه دادیم و تا شب عروسی منتظر شدیم😞😞😞😞حدو حدود رفتار با خانواده شوهرم رعایت میکردم. 

❤👬❤
منم جاری جدیدمو حس میکنم ی عفریته ای هست ک دومی نداره درد گرفته ی خاعن 

یکی نیس بهش بگه تو نگاه به قیافت تحصیلاتت هیکلت جهازت ننه بابات وخواهربرادرت بکن بعد خودتو بامن مقایسه کن خوب میخواستی زن پسرکوچیکتر ازخودت نشی میخواستی بایه پسرپولدار شوهرکنی که چشات برامن درنیاد.الاهی خیرنبینه که یه زن حامله رو انقد عذاب میدن 

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
2714

نبایدم گفتم 

باید بیشتر خوش میگذروندم با خانوادم و همسرم خیلی نازک نارنجی بودم باید بیخیال همه چی بچگیمو میکردم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
میخواستم مثلا دوست باشیم‌.براش کادو میخریدم.محبت میکردم. رفت پشتم گفت داره پولش به رخ  من میکشه ...

آخی عزیزم

چقد بی چشم و رو

ولی تیکه آخر عالی بود

ایول ب همسرت

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2706