2737
2734
عنوان

باید ها و نباید های دوره نامزدی(اگه برگردین به دوره نامزدیتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 4435 بازدید | 131 پست

تجربه ثابت کرده ؛

روز اول طوری باید عمل کرد ، ک تا روز آخر  بشه ادامش داد !

در عین احترام، صمیمی نشد !

حتی یک شب هم  منزل خانواده همسر نموند !( چه عقد ، چه عروسی ) 

همیشه یه حالت رودربایستی باید با طرف مقابل بوجود آورد!

همیشه مرتب و آراسته بودن  و با اعتماد بنفس بودن ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سعی میکردم کمتر حساس باشم 

یکم عاقلانه تر رفتار کنم 

بیشتر خوش بگذرونم 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58

هیچوقت نمیرفتم سمتش باید میذاشتم اون بیاد 

بچه بودم عادتش دادم همیشه من برم سمتش

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2738

بایدها اینکه کمتر خونشون میرفتم هردفعه هم که میرفتم یه وعده میموندم

نبایدها اینکه همین زمان کمی که میرفتم میموندم غذاو سالاد درست میکردم و ظرف میشستم واسشون

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2706