2726
عنوان

چالش افزایش متابولیسم (مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 32824 بازدید | 219 پست
سها جان من چایی سبز بخووورم افت فشار پیدا میکنم .. اکثر مواقع سرگیجه میگیرم و حالم بد میشه چبکار کنم ...

عزیزم چایی سبز رو با خرما و دارچین بخور اگه باز سرگیجه داشتی نخور و فقط دمنوش دارچین و آبلیمو رو بخور

کالری که برنامه مانکن بهت داده کالری تثبیته یعنی کالری حفظ وزن کنونیت ولی شما که میخوایی وزن کم کنی باید وزنت رو در بیست ضرب کنی و منهای 100 کنی تا کالری مجاز روزانت بدست بیاد

تو برنامه مانکن نباید کالری سوزونده شده ها رو از مصرفی کم کنی

یعنی اگر 1500 تا مجازی بخوری و 500 تا سوزوندی نباید 500 رو از 1500 کم کنی

شما اگر روزی 500 تا بسوزونی میتونی هفته ای حداقل نیم کیلو کم کنی 

عزیزم چایی سبز رو با خرما و دارچین بخور اگه باز سرگیجه داشتی نخور و فقط دمنوش دارچین و آبلیمو رو بخو ...

ممنون مهربون 

سها جان من بخوام برنامه های لاغری بامداد رو شروع کنم از کجا و از کدوم تاپیک شروع کنم ماشاالله خیلی شلوووغه  ..تاپیکی نیست که فقط پستای شما یا فقط بامداد  توش باشه و حرفای دیگه نباشه راحتر به اون مطالبی که میخوام برسم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون مهربون  سها جان من بخوام برنامه های لاغری بامداد رو شروع کنم از کجا و از کدوم تاپیک شروع ...

خدایا من چرا الان پست شمارو دیدم

وااای ببخشید😢😢 

عزیزم بیا تاپیک اونجا تبادل اطلاعات خوبی میشه

2728
سلام کاش میشد این تاپیک رو ادامه بدین

عزیزم ما تو تاپیک بامداد خمار فعالیم اینجور تاپیکای متفرقه واسه بالابردن اطلاعاتمون هست

دوست داشتین شماهم بیایین

دیگر قهوه / چای نمی نوشید کافئین خیلی سریع توسط جریان خون جذب می شود، ضربان خون را بالا می برد و د ...

۵ تا قهوه تو روز؟؟

آدم سکته میزنه 

چون افزایش جریان خون داره 

از یه چیز مطمئن شید بعد منتشر کنید