2726
عنوان

چالش افزایش متابولیسم (مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 32832 بازدید | 219 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خوردن چای سبز سختمه میشه مثلا با چیزی بخورمش یه کم خوش مزه تر بشه؟ یا خواصشو از دست میده؟  ...

عزیزم چای سبز رو با خرما بخور .میتونی توش دارچین هم بریزی بهتر هم هست

سرکه هم نخور معدتو داغون میکنه .اگه میخوری مثلا یقاشق بریز توی یلیوان آب .اونم سرکه ی سیب

عزیزم چای سبز رو با خرما بخور .میتونی توش دارچین هم بریزی بهتر هم هست سرکه هم نخور معدتو داغون میکن ...

خیلی ممنون🙏🙏 .همون سرکه ی سیب گرفتم ولی خییلی بدجور میسوزونه گلورو ..دیگه دیدم نمیتونم تو آب ریختم .

خیلی ممنون🙏🙏 .همون سرکه ی سیب گرفتم ولی خییلی بدجور میسوزونه گلورو ..دیگه دیدم نمیتونم تو آب ریختم ...

خواهش گلم. همون یقاشق توی اب  کافیه. ناشتا هم باید بخوری  

سلام عزیزم  من الان نزدیک یکماه مرتب دارم چای سبزو میخورم ولی پوستم خیلی خشک شده مخصوصا پوست د ...

عزیزم نباید بخاطر چای سبز باشه. چای سبز خودش یکی از مزیتای استفاده ازش تاثیر خوبیه که روی پوست داره

احتمالا بخاطر رژیمت هست. اب بدنت کم شده باید اب زیاد بخوری . روزی 8 تا لیوان اب رو میخوری؟

عزیزم نباید بخاطر چای سبز باشه. چای سبز خودش یکی از مزیتای استفاده ازش تاثیر خوبیه که روی پوست داره ...

سها جون دمکرده سماق واسه متابلیسم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

خیلی ممنون از تاپیک مفیدتون سها جان

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
آره گلم . متابولیسم رو بالا میبره نیکی جون بیشتر از بقیه این رو امتحان کرده 😊

مرسی سها جون

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

سها جان من چایی سبز بخووورم افت فشار پیدا میکنم .. اکثر مواقع سرگیجه میگیرم و حالم بد میشه چبکار کنم ؟!

برنامه کالری شمار مانکن نصب کردم کالری هدف همون مقدار کالری که باید استفاده کنمه ؟!؟باید همونقد هم کالری هارو بسوزونم ؟!

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2706