2726
عنوان

چالش افزایش متابولیسم (مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 32838 بازدید | 219 پست

بچه ها دوروز وقت داریم هرچیزی رو توی خونه نداریم .مثل چای سبز یا قهوه یا سیر .دانه سویا و.... هرچیزی رو که گفتم متابولیسم رو بالا میبره بخریم 

نیازی نیست همه رو باهم بخریم هر تعداد که تونستیم .میخواییم سخت نشه که نتونیم انجامش بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فردا ناشتا یه سیر خام میخورم 

به همراه یه فنجون قهوه .

بعد دو تا سفیده ی تخم مرغ آب پز و با یه گوجه 

بعد تا ظهر چای سبز و لیمو ترش . 

نهار سوپ مخصوص خودم .

بعد از نهار دمنوش سماق 

‌میان وعده ی بعد اظهر م گوجه . و چای سبز و یه خرما

خاک شیر و با آب گرم هم غروب میخورم . 

شام هم سوپ مخصوصم  و به همراه سالاد و گوجه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728

آبلیمو و آب گرم خوردم

حالا هم می خوام برم یه دونه تخم مرغ آب پز بخورم

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،

۸لیوان آب خوردم

چای سبز خوردم

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،
2706