1232
1226
عنوان

چالش افزایش متابولیسم (مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 4805 بازدید | 214 پست
عزیزم چای سبز رو با خرما بخور .میتونی توش دارچین هم بریزی بهتر هم هست سرکه هم نخور معدتو داغون میکن ...

خیلی ممنون🙏🙏 .همون سرکه ی سیب گرفتم ولی خییلی بدجور میسوزونه گلورو ..دیگه دیدم نمیتونم تو آب ریختم .

خیلی ممنون🙏🙏 .همون سرکه ی سیب گرفتم ولی خییلی بدجور میسوزونه گلورو ..دیگه دیدم نمیتونم تو آب ریختم ...

خواهش گلم. همون یقاشق توی اب  کافیه. ناشتا هم باید بخوری  

سلام عزیزم

من الان نزدیک یکماه مرتب دارم چای سبزو میخورم ولی پوستم خیلی خشک شده مخصوصا پوست دستام دلیلش چیه 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کالری شماریم 98/1/25هدف اولم 65تویپنج   هفته قدم162وزن الانم70

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

سلام عزیزم  من الان نزدیک یکماه مرتب دارم چای سبزو میخورم ولی پوستم خیلی خشک شده مخصوصا پوست د ...

عزیزم نباید بخاطر چای سبز باشه. چای سبز خودش یکی از مزیتای استفاده ازش تاثیر خوبیه که روی پوست داره

احتمالا بخاطر رژیمت هست. اب بدنت کم شده باید اب زیاد بخوری . روزی 8 تا لیوان اب رو میخوری؟

عزیزم نباید بخاطر چای سبز باشه. چای سبز خودش یکی از مزیتای استفاده ازش تاثیر خوبیه که روی پوست داره ...

سها جون دمکرده سماق واسه متابلیسم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
1156

خیلی ممنون از تاپیک مفیدتون سها جان

نود درصد ادعاها و شعارهایی که آدما میدن فیک و دروغین هست. خیلی از ادعاها پشتش هیییییچی نیست، فقط ادعاس. وگرنه طرف خودش هیچی نیست. خود طرف صد تا عیب داره، اما تا میتونه از دیگران عیبجویی میکنه؛ این فاجعس. اینو هیچوقت یادتون نره، این پول خورده (خرد) که سر و صداش زیاده، اما تراول و اسکناس بی صدان
خیلی ممنون از تاپیک مفیدتون سها جان

فدات عزیزم😚😚

سها جون دمکرده سماق واسه متابلیسم

آره گلم . متابولیسم رو بالا میبره

نیکی جون بیشتر از بقیه این رو امتحان کرده 😊

آره گلم . متابولیسم رو بالا میبره نیکی جون بیشتر از بقیه این رو امتحان کرده 😊

مرسی سها جون

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

سها جان من چایی سبز بخووورم افت فشار پیدا میکنم .. اکثر مواقع سرگیجه میگیرم و حالم بد میشه چبکار کنم ؟!

برنامه کالری شمار مانکن نصب کردم کالری هدف همون مقدار کالری که باید استفاده کنمه ؟!؟باید همونقد هم کالری هارو بسوزونم ؟!

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نی تو دلیم بفرست دوست عزیز  من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
1233
سها جان من چایی سبز بخووورم افت فشار پیدا میکنم .. اکثر مواقع سرگیجه میگیرم و حالم بد میشه چبکار کنم ...

عزیزم چایی سبز رو با خرما و دارچین بخور اگه باز سرگیجه داشتی نخور و فقط دمنوش دارچین و آبلیمو رو بخور

کالری که برنامه مانکن بهت داده کالری تثبیته یعنی کالری حفظ وزن کنونیت ولی شما که میخوایی وزن کم کنی باید وزنت رو در بیست ضرب کنی و منهای 100 کنی تا کالری مجاز روزانت بدست بیاد

تو برنامه مانکن نباید کالری سوزونده شده ها رو از مصرفی کم کنی

یعنی اگر 1500 تا مجازی بخوری و 500 تا سوزوندی نباید 500 رو از 1500 کم کنی

شما اگر روزی 500 تا بسوزونی میتونی هفته ای حداقل نیم کیلو کم کنی 

عزیزم چایی سبز رو با خرما و دارچین بخور اگه باز سرگیجه داشتی نخور و فقط دمنوش دارچین و آبلیمو رو بخو ...

ممنون مهربون 

سها جان من بخوام برنامه های لاغری بامداد رو شروع کنم از کجا و از کدوم تاپیک شروع کنم ماشاالله خیلی شلوووغه  ..تاپیکی نیست که فقط پستای شما یا فقط بامداد  توش باشه و حرفای دیگه نباشه راحتر به اون مطالبی که میخوام برسم 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نی تو دلیم بفرست دوست عزیز  من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
ممنون مهربون  سها جان من بخوام برنامه های لاغری بامداد رو شروع کنم از کجا و از کدوم تاپیک شروع ...

خدایا من چرا الان پست شمارو دیدم

وااای ببخشید😢😢 

عزیزم بیا تاپیک اونجا تبادل اطلاعات خوبی میشه

سلام کاش میشد این تاپیک رو ادامه بدین

عزیزم ما تو تاپیک بامداد خمار فعالیم اینجور تاپیکای متفرقه واسه بالابردن اطلاعاتمون هست

دوست داشتین شماهم بیایین

1167