1147
1226
عنوان

چالش افزایش متابولیسم (مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 4793 بازدید | 214 پست

آبلیمو و آب گرم خوردم

حالا هم می خوام برم یه دونه تخم مرغ آب پز بخورم

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

تا الان 5 تا لیوان آب خوردم

۸لیوان آب خوردم

چای سبز خوردم

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،

7 تا لیوان آب خوردم. چای سبز عصرونم رو نرسیدم بخورم بیرون بودم

شب دمکرده دارچین زنجبیل درست میکنم  میخورم

1221

سلام

من خاکشیر و آبلیمو و آبگرم خوردم

آبلیمو و آب گرم و چای سبز  خوردم

منم فقط آب و لیمو ترش خوردم 😂😂😂🙈🙈🙈🙈

اگه میخوای مانکن شی زود بیا این جا❤https://www.ninisite.com/discussion/topic/1702504/چالش-لاغری-بامداد-خمار-دوره-دوم😲🙈وزن شروع۷۵🙈😲😜وزن الآنم۵۷/۷۰۰😜😄وزن هدفم۵۰😄 بامداد جونم عزیزم عاشقتم ممنونم که منو خوش هیکل کردییییی 😗😗😗😗
1167
دوستان چای سبز خوردم چالش های ۳۰ روزه را انجام دادم خیلی خوبه این ورزش ها من کاملا عضلات شکمم درد گ ...

ان شالله ماه بعد چالشی بهتون بدم که حالشو ببرید  شکم که خوبه همه جاتونو درگیر میکنه  

دوتا لیوان آب خوردم  

1241