2726
ن اصلا اسم اسن قرص رو نشنیدم. ولی خیلی دوست دارم که 4-5 کیلو اضافه وزنم رو قرص بخورم و کم کنم. ولی دنبال یک قرص مطمئن می گردم. از کجا خریدین؟ تاییدیه وزارت بهداشت داره؟ من فکر می کنم که از داروخونه آدم تهیه کنه مطمئن تره تا از عطاری ها... اگه میشه بیشتر اطلاعات بده . و نتیجه اش رو اینجا بگو که من هم می خواهم تهیه کنم. مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم حدوده 20روزه قرص لاغری می خورم تقربیا5/2کیلوکم کردم ولی این قرصی که نازنین جون می خوره نیست ,یه قرصه که از همین سایی تعریفشو شنیدم از عطاری چکاوک تومیرداماد پاساژشهر گرفتم بنام تی سانگ البته اسمیه که فروشنده ویه سری از دوستان نی نی سایتی می گن قرص چینیه فقط یه جاش انگلیسی نوشته sheng yuan fangمن ازش راضیم فقط نباید همزمان با خوردن لبنیات باشه اشتهامو کم کرده وسایزم هم کم شده بهم گفتن اگه همراه با خوردن قرص رژیم بگیری یکماه 6تا7کیلو کم میکنی ولی من شوشوم نمی زاره رژیم بگیرم
عزیزان ممنونم
من از عطاری خریدم و تو ماهواره هم تبلیغ میکنه اشتهای ادم رو کم میکنه من الان 8 روزه خوردم 3 کیلو کم شدم البته خیلی مراعات میکنم تو خوردن ولی خیلی دلم میخواد تحت نظر یه دکتر هم باشم اخه میخوام ماه دیگه سینه هامو عمل کنم و نباید اضافه وزن داشته باشم ولی نمیتونم با یه نینی هی تو راه مطب برم و بیام
من همواره در بهترین زمان و در بهترین مکان قرار دارم
راستش من 4 روزه از این قرصا میخورم خیلی اشتهام کم شده ولی حالم خوبه میتونه توش شیشه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

عکسش رو می تونی بزاری 

از داروخانه گرفتی ؟ 

منم می خوام بخرم 

با همه جور آدمی بگرد ولی شبیه نشون نشو