2733
2734
عنوان

اسم پسر

528 بازدید | 45 پست

سلام دوستای گلم خوبید؟من تقریبا پنج ماهه باردارم.نذر کرده بودم اگه بچم پسرباشه اسمشو علی بذارم حالا پسره...به نظرتون علی قشنگتره یا امیر علی؟

تعداد رای : 21
نظرسنجی
علی
11
52%
امیرعلی
10
47%
خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلیم تو دهن خوب میاد یعنی همه کامل صدا میکنن چون جفت کوتاهه

ما تو فامیل امیرحسین داریم تا بچگی کامل صدا میشده الان که ۲۰ سالشه دوستاش یا حتی فامیل گاهی بهش امیر میگن...دوس ندارم اینطوری برا همین یکم برا امیرعلی دودلم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

چون نذر کردی علی بزاری علی خالی بزار

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
چون نذر کردی علی بزاری علی خالی بزار

یعنی قشنگتره؟یا نذرم ادا نیس

یعنی قشنگتره؟یا نذرم ادا نیس

قشنگ که هست خیلیم خوبه.ولی نذرت ادا نیست.نذر کردی علی فقط بزار علی

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738

فقط اومدم بگم دوتاش خیییییلیییی قشنگه

خدا برات حفظش کنه...

نمردیم یه مادر خوب دیدیم تو سایت اسم خوب برای بچش انتخاب کرد

البته خوبان تو سایت زیادن...

ولی نمیدونم چرا من هر تاپیک نظر سنجی اسم رو باز کردم هرکاری کردم نتونستم نظر بدم فقط فرار کردم تا اعصابم بیشتر داغون نشه😢😅😆

شاید شانس من اون تایمی که اومدم اینطور بوده😳

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
قشنگ که هست خیلیم خوبه.ولی نذرت ادا نیست.نذر کردی علی فقط بزار علی

خب بعضیا میگن علی قدیمیه.امیرعلی امروزی تره...موندم به خدا...خودم دلم با علیه اما چون تقریبا چندساله که ندیدم اسم بچه گوچولویی علی باشه و اکثرا یا امیرعلی هستن یا علیرضا میگم شاید برا بچه دیگه قدیمی شده

فقط اومدم بگم دوتاش خیییییلیییی قشنگه خدا برات حفظش کنه... نمردیم یه مادر خوب دیدیم تو سایت اسم خو ...

عزیزم اسم خیلییی سلیقه ایه.مطمئننا اون مادرا هم بچه هاشونو علی وار بزرگ میکنن.اسم دختر من پریا هس میخواستم اینو پوریا بذارم اما تو ی جای بزرگ تو ی شب خیلییی بزرگ یهو به دلم افتاد علییییی.کلا پوریا رو فراموش کردم

عزیزم اسم خیلییی سلیقه ایه.مطمئننا اون مادرا هم بچه هاشونو علی وار بزرگ میکنن.اسم دختر من پریا هس می ...

انشاءالله همینطوره عزیزم😍

فقط بعضی ها اسم هایی انتخاب می کنند که حتی معنی ش رو هم نمیدونند😕

یا میدونن اما معنی جالبی نداره

انشاءالله خدا همیشه و همه جا هرچی خیر هست رو به دلمون بندازه

موفق باشی عزیزم🌹

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
خب بعضیا میگن علی قدیمیه.امیرعلی امروزی تره...موندم به خدا...خودم دلم با علیه اما چون تقریبا چندساله ...

اصلا قدیمی نیست

امیرعلی درست نیست چون امیر یعنی سرورامیرعلی یعنی سروره علی بزار علی خیلیم عالی علیواربزرگ بشه الهی

نمیگن امیرِعلی که بشه اون معنی.

شایدم امیر..علی.یعنی سرور علیست

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706