2737
2739
عنوان

مامانای عزیز سوال دارم

82 بازدید | 7 پست

دخترم 25 روزشه و وقتی شیر میخورد اصلا باد  گلو نمیزد.تا چند روز پیش رفتیم برای ویزیت پیش دکتر که قطره کولیک داده.گفت نفخ داره و مادر باید پرهیز غذایی کنه.بعد که شروع به دادن قطره کردم به حالا بادگلو میزنه .بیشتر اوقات در حالت خواب کش و قوس میاد قرمز میشه فشار میاره به خودش و ناله میکنه. این حالت آیا برای همون کولیک یا نفخه ؟ کسی نوزادش اینجوری بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضی دوستان که میگن نبات داغ بدین وقتی دخترمو بردم بخاطر نفخ و حساسیت غذاییش پیش دکتر اطفال تاکیدا گفت که نبات اصلا ندین به بچه..گفت خیلی ضرر داره برا روده اش و باعث التهاب میشه..همون قطره کولیک رو تجویز کردن

الان خیلی کوچیکه هیچی جز داروی دکتر بهش نده نبات داغ چیه دیگه ویزیت میکنید واسه نوزاد 25 روزه

عزیزم واس بچه ام میدادم نفخش گرفته میشد

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
عزیزم منم دخترم کوچیک بود بردم گفت اصلا گریپ میکسچر نده.فقط بش عرق نعنا بده یکم.واقعا تاثیر داشت.دکت ...

گلم دکتری که به ما گریپ داد فوق تخصص بالاخره دکترها نظر متفاوتی دارن پسر من الان یه سالشه یه بار هم یبوست نداشته

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738