2737
2734

از دیروز هر چی میخوام وارد کاربری خودم بشم وارد نمیشه دلیلش چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخطار گرفتم دوبار .اگه منم رفتم بدونید چییییییرااااا

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728
2738
آخه بی دلیل که نمیشه...الان هم انگار کسی نیست جواب منو بده

کاربریتون چی بوده

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
کسی که تاپیک سیاسی زده باید کاربریش قطع بشه من که تاپیک نزدم

تمام کاربرانی که داخل بحث سیاسی شرکت میکنن بدون تذکر بسته میشن چون داخل قوانین سایت درج شده که ممنوع

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
تمام کاربرانی که داخل بحث سیاسی شرکت میکنن بدون تذکر بسته میشن چون داخل قوانین سایت درج شده که ممنوع

خب الان میخوام که کاربریمو دوباره بهم بدین ....ممکنه؟

2706