2737
2739

برای درد شیاف گذاشتی؟؟ ممکنه به خاطر عفونت باشه. 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره عزیزم شیاف گذاشتم و یه شربتی هم دکتر داده بود از اون میخوردم تو بیمارستان هم از اون دادن خوردم

شربت چیه اسمش؟

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738
نه تب ندارم فقط بیرون روی شدید دارم عین بتادین و مثل ادرار خیلی رقیق طوری که نمیتونم خودمو نگه دارم

وای عزیزم.چقد بد.کته و ماست بخور

پســــــــــری دارم شـــــ👑ـاه نداره☺     صورتی داره مـــــ🌙ـاه نداره 😉
آره عزیزم شیاف گذاشتم و یه شربتی هم دکتر داده بود از اون میخوردم تو بیمارستان هم از اون دادن خوردم

خود منم به خاطر شیاف اسهال شده بودم. ولی خیلی شدید نبود. اگه خیلی شدیده مایعات زیاد بخور فردام برو دکتر شاید داروتو عوض کنه.

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
نمیدونم ولی مثل شربت معده بود مزه اونو میداد

احتمالا شربت ملینه.

هویج پخته بخور. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706