2733
2734

شبتون خوش

میخوام از تجربه هاتون استفاده کنم.دیروز مطمئن شدم که متاسفانه پسرم بیش فعاله...

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

چند وقتش هست؟

چجوری فهمیدید؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

منم باید پسرمو چک کنم. اصلا خسته نمیشه.☹😩

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند وقتش هست؟ چجوری فهمیدید؟

دو سال و دوماه

دیروز بردمش دکتر روانپزشک تشخیصشون این بود

دو سال و دوماه دیروز بردمش دکتر روانپزشک تشخیصشون این بود

نگران نباش. پسر خواهرشوهر منم بود. الان ۱۷ سالشه. همبشه شاگرد اول میشه. خیلی باهوشه. اونم دکتر تشخیص داد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738
نگران نباش. پسر خواهرشوهر منم بود. الان ۱۷ سالشه. همبشه شاگرد اول میشه. خیلی باهوشه. اونم دکتر تشخیص ...

عزیزم من صلوات دادم برات💖...میشه بگی این جمله هارو چجوری میشه گذاشت☺️⁩

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
نگران نباش. پسر خواهرشوهر منم بود. الان ۱۷ سالشه. همبشه شاگرد اول میشه. خیلی باهوشه. اونم دکتر تشخیص ...

خیلی شرایط سختیه واقعا.استرس اینکه روزهای سختتر ازینم در پیشه کلافه ام کرده

از رو چی شک کردی بردی دکتر

اولا که از نوزادی پسر من بی نهایت بی خواب بود.بزرگتر که شد شیطون شد و مدام  میگفت باید با من باشی.نمیذاشت هیچ کاری انجام بدم.بیرون که میریم اکثرا نق میزنه.پارک یا مهمونی از منو باباش میخواد که باهاش بازی کنیم.با خودش بازی نمیکنه اصلا.واسه خواب هم حدودا یک سال مشکل خاصی باهاش نداشتیم اما الان 10 روزه که بزرگترین مشکل زندگیموت خواب اهورا شده

علائم پیش فعال بودن چیه؟

عدم تمرکز.جنب و جوش بیش از حد.نق و گریه زیاد.مقاومت در برابر خواب.مردم آزاری.بالا رفتن از در و دیوار

که پسر من بهانه گیری و بی خوابی و نق و گریه رو داره.بقیه اشو نه

اولا که از نوزادی پسر من بی نهایت بی خواب بود.بزرگتر که شد شیطون شد و مدام  میگفت باید با من با ...

تو یادگیری مشکل داره ؟ عدم تمرکز داره ؟ 

اینایی که گفتی تا اینجا رو پسر منم داره ولی بهش نمیگم بیش فعال 😁😁 شما بگو طی روز ۱ دقیقه تو یه پوزیشن بشینه ! خواب هم که از ده روزگیش تا الان که دو سال و نیمشه خوب نخوابیده 

2706