2726
عنوان

😆بیاین یکم بخندیم😆....

173 بازدید | 23 پست

خاطره و سوتی و چیزای باحال زندگیمونو بیاین بگیم😆😆

من خودم 

۱. موقع جشن عقدمون،داشتیم طبقه پایین خونه همسرمو اماده میکردیم شب قبلش،بادکنکو اینارو با گاز پر میکردیم ک بره بالا😂😂 بعد اخرش کل سقف بادکنکی شده بود و روبانا اویزون بود،خیلی ذوق زده شده بودم

بعد خیلی جدیییی گفتم اعععععع کاش الان مثلا میشد روبانا بالا باشن بادکنکا پایین😂😂😂😂

شوهرمو و دوستاش همو اینجوری😐😶😐 نگیا میکردن😆😂😂

۲.عکسای اتلیه عقدو همشو میخواستیم داشته باشیم،ولی اتلیه ها نمیدن ک😂😂طی یک حرکت زیرکانه،و به رهبری من ،منو خواهرشوهرم و شوهرم صبر کردیم ک منشی خانوم اتلیه بره،بعد بریم برا انتخاب عکس ک مرده نتونه بیاد سر کامپیوتر😂😂

منو خواهرشوهرم رفتیم مثلا عکس انتخاب کنیم،شوهرمم با مرده صحبت میکرد

عکسامونو ریختیم تو یه فلشو و از هولمون چند تا بدترین عکسارو انتخاب کردیم😂😂😂😂

خوشحال و خندون اومدیم خونه

موقع اذان شد،انقددد عذاب وجدان گرفتم😂😂گریه‌م گرفته بود

همش میگفتم ما دزدیم،عکسامونو دزدیدیم😂😂من میرم جهنممم،اخرش فرداش رفتیم حساب کردیم با اقاهه پول فایل عکسارو هم دادیم😂😂 

بازم بگم؟😂

شماهم بگین😆😆😆😋

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم ی بار هداسم نبود ب خاهر شوهرم گفتم گوه نخور😳😳😳

😂😂 یبار خواهرشوهر چون خونشون یه شهر دیگس،تنها اومده بود خونه مادرشوهرم میخواست با هواپیما برگرده،همش هی میگفت خوشبحال شما هستین باید برم و ایناا. منم خیلی جدی گفتم خوشبحال توائه ک بیشتر میخوای بری هواپیما بازی کنی😂😂😂

فکرکنم پیش خودشون میگن چه عروسـ.... داریم😂😂😂

یبار با دوستان داشتیم میرفتیم بیرون،چون زیاد بودیم مینی بوس گرفتیم😂😂😂 وسطای راه گرم حرف زدن و ی دوستم لقمه اوررده بود(لقمش،سیب زمینی هایی بودک گاهی توش سوسیس پیدا میشد،جنگ داشتیم واسه سوسیساش😂😂) خوردن اون بودیم،یهو راننده ترمز بدی زد یه دوستم تپله جلو بود اینجورییی رفتتت سمت دنده

دستاش بالا داشت میرفت تو دنده فقط میگفت سوسیسوووبگیرررررر😂😂😂 اومدم کمکش کنم،منه نحیف😂😂تا گرفتمش کشیده شدم باهاش،من رفتم گیر کردم تو اون پله های مینی بوسه😂😂 

این خاطره س 

من معلمم تو اسفند ماه که بچه ها درس نمی خونن من خواستم امتحان بگیرم بعد بچه ها التماس کردم که امتحان رو کنسل کن گفتم اصلا اونایی که خوندن بدن بقیه بیرون باشن تا یه فکری براشون کنم برای اینکه من چیز سختی نخوام رفته بودن شروع کرده بودن با آب و تاید ماشینم رو تو مدرسه شسته بودن مدیر اومد گفت چه خبره؟  بیا ببین چه کردن بچه ها؟  ولی خدایش حس خوبی بود اونروز ماشین مادرشوهرم برده بودم وقتی بهش تحویل دادم فک کرد بردم کارواش تا چند روز تشکر می کرد و برام یه هدیه هم گرفت ولی کلی عذاب وجدان گرفتم 

ولی خیلی خوب بود یه امتیاز برا کل کل براشوهرم 

بهش می گم نگاه کن من شاگرد علاقشون رو عملی می کنن ولی تو فقط دخترا رو ماشینت،می نویسن  استاد عاشقتم. استاد دیونتم و...

یبارم سر امتحان ،برگه تقلبمو اشتباهی دادم به استاد😐جالبش اینجاس ک استاد اون صحیح کرد و بهش نمره دادا😆😂😂با اینکه سوالای امتحانش نبود 😂😂

این خاطره س  من معلمم تو اسفند ماه که بچه ها درس نمی خونن من خواستم امتحان بگیرم بعد بچه ها ال ...

چه بچه های باحالی داشتی😆😆 خانوم معلم کامنت پایین کامنتتو نخون😂😂

منم بگم 😂

من کلابدغذام نمیخورم .هربارم میرم خونه مامانم خیل

ی میخوادمن بخورم اخرم نمیخورم درعوض شوهرم تپله یه عاااالمههه میخوره .مامانم جولواون هیچی نمیگه ولی بعدامیگه خوب توهیجی نمیخوری که😂لاغری اخه چرا😂اعصابش خوردمیشه هرچی بیاره نمیخورم اخه شیرینی میوه قهوه شام 😂سالاد کلایه قاشق میخورم دیگه نمیخورم😂همین دیشب رفتیم باهاشون رستوران 😂تانشستم روصندلی احساس کردم دسشویی دارم😑گفتم من میرم دسشویی مامانم اینجوری بودتقریبا😡🤨رفتم وزودی برگشتم اماخیلی کم خوردم😂باز

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2706