2737
2739
عنوان

پودر لیدی میل

| مشاهده متن کامل بحث + 8812 بازدید | 26 پست
نه بالا نمیره فقط کمبود ویتامین بدنت تامین میشه اگه میخوای چاق شی پودر هفت گیاه از عطاری بگیر بخور

من واسه اضافه وزن بهم داده. 

باشه عزیزم ممنونم از راهنماییتوون

پسرم بی صبرانه منتظرتیم😍😍عشق من وبابایی😙😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دکترم گفته چهارقاشق .کاکائویشوو دارم بوی بدی داره

موزیش خوشمزه س

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728

هم وزن رو بالا میبره هم جنین خوب رشد میکنه .طعم موزش از همه بهتره مزه بیسکویت میده،طعم وانیلش افتضاحه ،کاکائوش روهم دوست نداشتم 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
هم وزن رو بالا میبره هم جنین خوب رشد میکنه .طعم موزش از همه بهتره مزه بیسکویت میده،طعم وانیلش افتضاح ...

پس منم موزشوو امتحان میکنم مرسی عزیزم

2738
گلم تو این چند ماه مصرف کردی برات خوب بوده؟بچت وزن گرفته؟

سلام. من فقط یه بسته ازش مصرف کردم و اون موقعی که استفاده کردم بچه م ۸۰۰ گرم اضافه کرد

طعم موزش رو بگیر از بقیش بهتره  و اینکه من ۱۱پیمونه تو ی لیوان میریختم خوشمزه میشد دکترم گفته ...

سلام عزیزم شما از هفته چند لیدی میل خوردین؟مولتی ویتامین قطع کردین وقتی لیدی میل میخوردین؟