2726

مهرآوران آقای کفایت البته واسه ۱۰ ساله پیشه ولی یادمع خوب بود

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی کجاست

خواهش گلم دقیق یادم نیس ولی فک کنم نادری بود از ۱۱۸ بگیرین شمارشو مرکز مشاوره مهرآوران

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2728
مهرآوران آقای کفایت البته واسه ۱۰ ساله پیشه ولی یادمع خوب بود

زنگ زدم نوبت گرفتم برای آقای کفایت گفت فردا بیا نیم ساعت 70 تومنه کارش خوبه؟ گفت فقط صبح ها هستش اینه که باید تنها برم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
زنگ زدم نوبت گرفتم برای آقای کفایت گفت فردا بیا نیم ساعت 70 تومنه کارش خوبه؟ گفت فقط صبح ها هستش این ...

گلم یکی از آشناهای نزدیکم چن سال پیش پیششون میرفت واسه افسردگی خیلی راضی بود ان شاالله شماهم راضی باشین